Новини церкви

Зверніть увагу, останні декілька років переважна більшість церковної інформації розміщується в соціальних мережах. Якщо вас цікавить життя нашої церкви, приєднуйтеся до наших сторінок в соціальних мережах.

Наша церква відзначила свято Біблії (фото та відео)

27 жовтня 2019 року наша церква відзначила Свято Біблії. До Вінниці приїхали представники Українського Біблійного Товариства, які взяли участь у ранковому богослужінні. Гості звітували про роботу розповсюдження Божого Слова, а також розповіли про новий проект "Слово надії для дітей у кризових родинах".

Вінницька церква ЄХБ “Вефіль” відзначила своє 20-річчя (фото)

20 жовтня 2019 року вінницька церква ЄХБ "Вефіль" відзначила своє 20-річчя. Життя наших церков тісно пов'язано. В 1999 році брати та сестри з церкви "Дім Євангелія", яким було далеко добиратися на богослужіння, утворили третю церкву ЄХБ у Вінниці по вул. Немирівське Шосе, 90. Перед цим було багато молитов і пошуків місць для дому молитви.

Про історію церкви "Вефіль", про тих, хто був причетний до її утворення та до будівництва приміщення, говорили на святковому богослужінні, тривалістю майже чотири години. На це служіння були запрошені служителі з церкви "Дім Євангелія" та наш духовий оркестр. Привітанням та Словом Божим ділилися 10 пасторів з різних церков. Основним уривком служіння був вірш з Повторення Закону 8:2 "Пам'ятай весь той шлях, яким вів тебе Господь".

Основні дати:

  • Перше богослужіння по вул. Немирівське Шосе, 90 відбулося 31 жовтня 1999 року (дивіться фото).
  • Освячення дому молитви відбулося 29 жовтня 2006 року (дивіться фото).

Церква відзначила День Подяки (фото)

29 вересня 2019 року наша церква особливим чином відзначила День Подяки Господу за зібраний урожай. Після ранкового богослужіння всі були запрошені на святковий обід. Зокрема, надворі заздалегідь змонтували  намети, в яких і роздавали їжу. Також в них можна було б сховатись на випадок дощу.

У великих церков є одна особливість, що, здебільшого, люди не знають один одного. Щоб частково вирішити цю проблему, кожному дали завдання: під час обіду ближче поспілкуватися з незнайомими людьми.

Відбувся випуск учнів недільної школи (фото та відео)

30 чоловік відтепер поповнили ряди молоді нашої церкви. У неділю, 14 квітня 2019 року, відбувся випуск учнів недільної школи. Випускники разом з молоддю взяли участь у ранковому служінні.

Прохання молитися, щоб всі випускники залишилися в церкві та могли й надалі славити Господа!

Відбулася обласна конференція комітетів служіння (фото)

Понад 170 учасників прибуло на обласну конференцію комітетів служінь різних напрямків, яка пройшла в суботу, 30 березня 2019 року. Цього року обласною пасторською радою було затверджено 12 комітетів: комітет благовістя, дитячого та підліткового служіння, молодіжного служіння, сестринського служіння, сімейного служіння, соціального служінь, комітет зовнішньої місії, інформаційний комітет, музичний комітет, організація нових церков та комітет християнської освіти.

Дитячий хор відзначив своє 20-річчя (фото та відео)

В неділю, 17 березня 2019 року, дитячий хор відзначив своє 20-річчя. Святкова програма була представлена на ранковому богослужінні. Всього співали близько 100 хористів, які впродовж цих років брали участь у дитячому колективі.

Прохання молитися, щоб Бог надалі благословляв дитячий хор і його регента Тананіну Тамару Вікторівну.

На Вінниччині обрали старшого пресвітера (фото)

16 лютого 2019 року в приміщенні нашої церкви пройшла звітно-виборча пасторська конференція. В результаті зустрічі був обраний новий голова та заступники Вінницького обласного об’єднання церков, а також затверджено новий склад обласної пресвітерської ради.

Зібралося 122 служителя, які представляють понад п’ять тисяч членів у 142-х помісних церквах Вінниччини. У роботі конференції взяли участь голова ВСЦ ЄХБ Валерій Антонюк та його заступник Сергій Мороз (наступного дня брати проповідували на ранковому богослужінні).

За результатами голосування на служіння старшого пресвітера в обласному об’єднанні обрано Вузія Володимира Михайловича, пастора центральної вінницької церкви "Дім Євангелія". Його першим заступником буде пастор Бончук Анатолій Михайлович. Також в голови буде ще один заступник – Антонюк Руслан Іванович, пастор церкви с. Якимівка.

На конференції затвердили новий склад обласної пресвітерської ради, до якої увійшло 19 пасторів.

Прохання підтримати в молитві новообраного обласного пресвітера.

Два роки рятуємо життя ненароджених

Дякуємо за щедрі покликання! Слава Богу за нелегкі, але благословенні два роки наполегливої праці наших сестер і братів у Христі в служінні по спасінню діток від смерті!

14 лютого 2019 року у Вінниці відбулась зустріч однодумців, які вже два роки пліч-о-пліч працюють заради спасіння ненароджених дітей. Усе пройшло в молитовній атмосфері, глибокій вдячності Господу за чудову можливість приєднатись до команди рятувальників по збереженню життя.

Відбулася обласна сімейна конференція (фото, відео та аудіо)

У суботу, 26 січня 2019 року, відбулася третя за рахунком обласна сімейна конференція на тему: "Шлюб як заповіт". У програмі взяв участь Омельчук Володимир, пастор київської церкви "Храм миру", який займається біблійним сімейним консультуванням. На спілкуванні було близько 400 людей. Зокрема, зареєструвалися учасники з 17 населених пунктів.

Друга велика зустріч сімейних пар Вінниччини проходитиме влітку. З 9 по 12 липня 2019 року заплановано проведення обласного сімейного табору.

Вінницький Біблійний Коледж відзначив 20-річний ювілей (фото)

18 січня 2018 року випускники та викладачі Вінницького Регіонального Біблійного Коледжу зібралися, щоб подякувати Богу за благословіння, які Він виливав протягом 20 років.

Довідка про коледж:
Кількість наборів - 8.
Кількість випускників - 341.
Студентів сьогодні - 72.
Перша сесія - 8 жовтня 1998 р.
Перейшли у нову будівлю - 2008 р.
Детальніше про Біблійний Коледж.

Третя частина історії вінницької церкви ЄХБ

16 грудня 2018 року в рамках продовження святкування 100-літнього ювілею Вінницької церкви ЄХБ «Дім Євангелія» на ранковому Богослужінні була представлена духовно-історична програма «Історія Вінницької церкви. Частина 3», яку провів Олександр Козубовський.

https://youtu.be/q3ihcT_hqU8


Центральна вінницька церква євангельських християн-баптистів "Дім Євангелія"

Вінниця, 21036, вул. Максимовича, 3а
Телефон: +38(0432)69-69-53
E-mail: baptist.vn.ua@gmail.com
domevangelii@gmail.com

 

Наші богослужіння проходять:
неділя - 10:00 та 17:00;
середа - 18:00;
субота - 10:00 (жіноче молитовне).
Більше служінь>>>

 

Приєднуйтеся до нас в соцмережах:
Facebook
Viber
Instagram
Twitter
Youtube
Telegram