Новини церкви

Зверніть увагу, останні декілька років переважна більшість церковної інформації розміщується в соціальних мережах. Якщо вас цікавить життя нашої церкви, приєднуйтеся до наших сторінок в соціальних мережах.

9 жовтня наша церква відзначала День пастора

В неділю, 9 жовтня 2022 року, на ранковому богослужінні наша церква відзначала День пастора. Пастори отримали привітання, подарунки та молитви.  Відеозапис поздоровлення можна подивитися тут: https://youtu.be/AHJ3sGVulV8?t=3137

Сім причин шанувати пастора

Недільний екскурс 25.09.2022

«Не хочеться їхати з церкви після зібрання. Так добре тут, настільки все душевно, по домашньому…» (мабуть, здогадалися звідкіля ця цитата 😊). Мабуть, зі схожими думками багато хто з нас залишав територію дому молитви в неділю, після свята жнив. Адже день подяки пройшов дуже гарно, і щодо організації, і щодо атмосфери! Велика подяка Богові та братам і сестрам, які доклали великих зусиль для організації свята.

Ну що, наші любі друзі, настав час нашої постійної мандрівки в минуле. Сьогодні буде багато позитивної інформації, і трішки сумної. Але це не точно 😊. Тож коротенько про все і по черзі.

Більше фотографій тут: https://photos.app.goo.gl/YyRH8D1Dre3daiLj7

Недільний екскурс 18.09.2022

Тиждень промайнув непомітно, і знову маємо зустріч. Всім передаємо вітання, і готуємось до огляду недільних подій. І насправді маємо що згадати 😊. Тож запрошуємо найближчі хвилини провести разом в спільній компанії.

Більше фотографій тут: https://photos.app.goo.gl/X6Szb4yMAiAUTAYXA

Недільний екскурс 11.09.2022

Вітання усім, хто читає нашу рубрику. Нас не багато, але ми не здаємось 😊. Настав час пригадати що ми чули в неділю з кафедри церкви, і певні події, свідками яких ми могли бути. Тож вмощуйтесь зручніше, зігрівайте ваше тіло гарячим смачним чаєм, а ми переходимо до головного.


📸Більше фотографій дивіться тут: photos.app.goo.gl/dwwScZLsB68nsX6V8

Недільний екскурс 04.09.2022

Всім осінні, теплі вітання друзі! Бог продовжив наше життя, і ми перегорнули сторінку під назвою «літо», і пишемо «осінній»🍁 розділ нашого життя в буремному 2022 році. Тож нехай він (розділ) буде згідно волі Божої. А ми пориньмо у згадку про недільне служіння.

Недільний екскурс 28.08.2022

Вітаємо вас дорогі брати та сестри. Сьогодні маємо чергову зустріч з вами. Займайте зручні місця. Сьогодні констатуємо факт: літо добігло до свого завершення. Попереду нас чекає золота осінь. Але, хоч і на хвильку, залишаємось на літній хвилі, і згадаємо ключові моменти зі служінь останньої неділі серпня, та літа загалом.

Служіння постраждалим через війну не припиняється (фото)

Наші брати та сестри продовжують звершувати гуманітарні поїздки до містечок Київської області, які постраждали під час бойових дій. Протягом серпня місяця таких поїздок було вже декілька. В Мощун до церкви «Благовіст» завозили необхідні речи, які пожертвували члени нашої церкви, а також роздавали хліб щоденний та хліб духовний – Слово Боже. В селище Горенка до церкви «Спасіння» завезли продуктові набори та влаштували в молитовному будинку благодійний прийом лікарів-християн. Окрім вищеназваних сіл відвідали ще Гостомель, де люди також із радістю підходили до машини віруючих, щоб взяти звичайний хліб та Євангелію. Місцевим мешканцям приємно бачити увагу інших українців до їхнього життя: що про них пам’ятають, їх відвідують. Окрім матеріальної допомоги велику вагу має просте спілкування та слово підбадьорення для тих, хто пережив важкі випробування.

Недільний екскурс 21.08.2022

Вітаємо усіх і передаємо християнський привіт, а також вітаємо вас з Днем Незалежності України🇺🇦! Нехай Господь оберігає і благословить наш народ! Вітання передали, і тепер можемо сміливо переходити до огляду подій, інформації та всього того, що відбулося в неділю на зібраннях.

А оглядаємо ми сьогодні, на хвилиночку, передостанню неділю серпня та всього літа загалом. Зараз саме час виголосити щось типу «як швидко пролетіло літо...» Це так, і не посперечаєшся. Але й це літо не схоже на всі попередні. Самі знаєте, з яких причин...

В нашій церкві відбувся денний дитячий табір

Минулого тижня, з 1 по 6 серпня, в церкві "Дім Євангелія" відбувся денний дитячий табір, участь в якому взяли 104 дитини, з яких майже половина – діти із сімей переселенців. Наша церква підтримує зв’язок із родинами, які знайшли прихисток від війни у нашому місті, отож саме таких діток запросили першими. Далі реєстрація була відкрита для дітей, що відвідують нашу церкву або уроки Недільної школи, а також заняття клубу "Майбутнє".

Охочих взяти участь було набагато більше, але на жаль, в умовах воєнного стану важко організовувати масштабні заходи для великої кількості учасників. Окрім усього іншого, потрібно подбати про безпеку під час повітряних тривог та знати про місцеперебування кожної дитини протягом усього її перебування в таборі. З іншого боку, саме через такі обставини команда організаторів бачила Божі відповіді на молитви: жоден день не був перерваний сиренами, а всі ігри та активності обійшлися без травм.

Недільний екскурс 07.08.2022

Усім великі вітання від команди медіа служіння! З певних приємних причин у нас виникла творча пауза, але тепер настав час повертатись до праці. Отже, до справи.

Допомога Київщині після руйнувань від російських загарбників

Допомога Київщині після руйнувань від російських загарбників

«Бо голодував Я, і ви дали мені їсти; … не мав одягу, і ви Мене зодягли; слабував, і ви Мене відвідали» Матвія 25:35-36

1 серпня (наступний понеділок) планується чергова поїздка до селища Мощун Київської області. В це селище росіяни випустили чотири тисячі снарядів по мирних подвір'ях. Як вже повідомлялося, багато тамтешніх мешканців через війну втратили оселі та майно, і потребують навіть елементарних речей. А саме, такі як робочий та садовий інструмент, побутові прилади, кухонний посуд, ковдри, пледи, рушники, одяг. Всі речі у гарному стані залишайте, будь ласка, у чергового нашої церкви (до 31 липня включно).

Центральна вінницька церква євангельських християн-баптистів "Дім Євангелія"

Вінниця, 21036, вул. Праведників Світу (Максимовича), 5
Телефон: +38 (098) 370-63-55
E-mail: baptist.vn.ua@gmail.com
domevangelii@gmail.com

 

Наші богослужіння проходять:
неділя - 10:00 та 17:00;
середа - 18:00;
субота - 10:00 (жіноче молитовне).
Більше служінь>>>

 

Приєднуйтеся до нас в соцмережах:
Facebook
Viber
Instagram
Twitter
Youtube
Telegram