Новини церкви

Ви можете підписатися на новини нашої церкви у соціальних мережах!

Нас відвідав об'єднаний молодіжний хор з Києва (фото та відео)

10 - 11 листопада 2018 року нашу церкву відвідав об'єднаний молодіжний хор та симфонічний оркестр з центральної київської церкви "Дім Євангелія".

Детальніше...

Відбувся дитячий християнський табір

П'ять країн — за п'ять днів і все це на літаку. Саме стільки нової інформації отримали близько 100 дітей, які відвідали дитячий християнський табір з 20 по 24 серпня при нашій церкві.

Щодня мандрівники не тільки знайомилися з цікавими фактами нової країни, але й вивчали колір дня. Завдяки цьому всі почули благу звістку Євангелії. Зокрема, чорний колір символізує гріх, червоний — любов Христа, білий — чистоту, яку дає нам Спаситель. Зелений колір означає життя та допомагає зростати з Богом. А жовтий — небеса, які чекають  кожного, хто прийняв Ісуса в своє сердечко.

Крім біблійної години, всі учасники табору весело проводили час на спортивних іграх. А також зробили п'ять цікавих поробок на творчій станції рукоділля. 

Просимо молитися за всіх пасажирів подорожі, щоб вони могли поповнити ряди недільної школи, а також залишись вірними Богу.

В церкві відбулося святе водне хрещення

1 липня 2018 року в нашій церкві відбулося святе водне хрещення. Прохання молитися, щоб охрищені залишилися вірними Господу до кінця свого життя.

Детальніше...

Вінницька церква ЄХБ відзначила 100-річний ювілей (фото)

20 травня 2018 року від Різдва Христового Вінницька церква ЄХБ «Дім Євангелія» святкувала особливо радісну подію – 100 років від дня свого народження.

Ця знаменна дата об’єднала в спільному Богопоклонінні тисячі учасників та гостей ювілею.

В святковому зібранні брали участь об’єднаний церковний хор, симфонічний та духовий оркестри під керівництвом диригентів О.В.Білокінного, В.О.Осташко, М.Гринюк, І.В.Харламової, Й.І.Юхимця, М.Дмитрахи, Я.Ю.Кіся та окремі виконавці.

На святі лунав чарівний спів дитячого хору на чолі з регентом Т.В.Тананіною. Участь діток прикрасила ювілей особливою теплотою та щирістю, а псалом  «Молитва за  Україну», у їх  виконанні, глибоко зворушив всіх присутніх.

В програмі урочистостей звучало привітальне слово гостей, спогади найстарших членів церкви, а також перегорталися особливі сторінки історії общини.

Ведучий ювілейної програми О.В.Козубовський наголосив, що святкова подія спонукує нас не лише згадувати минуле, але й дякувати Бога за благословенне сьогодення, і одночасно просити Господа про щасливе прийдешнє.

Тему «Церкви» доктринально та всебічно висвітлив в своїй проповіді пастор помісної общини І.Б.Мазур. Його виступ базувався на Христових словах: «…побудую Я церкву Свою і ворота пекельні не здолають її». Серед іншого Іван Борисович зазначив, що протягом 100 років різними складалися зовнішні та внутрішні обставини життя церкви, але вона мужньо вистояла в усіх випробуваннях і залишилася вірною Богові.

В програмі ювілею досить детально зупинялося на житті та жертовному служінні перших організаторів Вінницької церкви. Серед них: Ф.А.Жадкевич, К.А.Шаповалов, А.П.Канський, М.І.Дехтяр, П.А.Тарнавський… Особливо зворушливою була зустріч присутніх з родичами засновників общини, яких вдалося розшукати та запросити на ювілей. В більшості вони вперше були присутні на баптистському Богослужінні.

Від імені найстарших членів церкви зі словом привітання та духовною настановою до церкви звернувся 92-річний І.Г.Юхимець, який з 1965 року ніс пресвітерське служіння у Вінницькій общині.

Серед численних привітань в адресу зібрання був зачитаний лист поздоровлення від братів і сестер по вірі з діаспори, підписаний вінничанином, Головою Західного Українського Євангельсько-Баптистського Об’єднання США – Павлом Дем’яником. 

Оскільки духовна біографія Вінницької церкви тісно поєднана з київськими віруючими, то на свято був запрошений відповідальний пастор Центральної церкви ЄХБ м.Києва – В.В.Козубовський, який тепло привітав церкву зі святом і закликав присутніх ревно наслідувати своїх духовних попередників. Також він звернувся до тих, хто ще не прийняв Ісуса Христа своїм Спасителем, зробити це як найскоріше, щоб отримати прощення гріхів і дар життя вічного.

Понад 4-х годинна програма ювілею згуртувала віруючих навколо славної церковної дати та стала потужним духовним зарядом для продовження служіння Господу в дусі та істині.

«Не нам Господи, не нам, але Йменню Своєму дай славу за милість Твою, за правду Твою»   (Пс.115:1)

Дякуємо всім учасникам та гостям за участь в спільному святі.
Благослови вас Бог!
О.Козубовський.

Детальніше...

Конференція баптистської молоді Вінниччини (відео, фото, аудіо)

Конференція баптистської молоді Вінниччини на тему: "Бачити та насолоджуватись Ісусом Христом" (28.04.2018)

Детальніше...

Відбулася обласна конференція для працівників дитячого і підліткового служіння

21 квітня 2018 року у Вінниці відбулася обласна конференція для працівників дитячого і підліткового служіння. У заході взяли участь вчителі недільних шкіл, лідери гуртків, клубів, координатори дитячих і підліткових таборів з 31 церкви нашої області. Зокрема, була  представлена робота місій і служінь, що звершуються серед дітей і підлітків в Вінницькій області. Спікером виступив відповідальний за дитяче-підліткове служіння по Україні Ярмушко Олександр Андрійович. Брат наголосив на необхідності праці з дітьми, а також відповідальності, що лежить на вчителях. Тож станьмо в проломі і будемо молитися за дітей, а також відстоювати сімейні цінності в нашій країні.

Детальніше...

Нас відвідав Сіпко Юрій Кирилович (відео)

Вінницю з дружнім візитом відвідав Сіпко Юрій Кирилович. Брат двічі очолював братство ЄХБ в Росії. В нашому місті проповідник взяв участь у декількох богослужіннях, у молодіжних і братських зустрічах.

Відеозаписи служінь за участю Юрія Кириловича:

Детальніше...

Відбулася обласна сімейна конференція (фото та відео)

17 лютого 2018 року в нашій церкві відбулася обласна сімейна конференція на тему: "Щоб сім'я була міцною". На зустрічі були розглянуті такі питання: "Щастя посвяти", "Біблійний погляд на дітей", "Небезпеки в сім'ї". Також в програмі був цикл питань та відповідей.

Спікер - голова об’єднання ВСЦ ЄХБ в Одеській області, викладач Одеської богословської семінарії Піштой Михайло Анатолійович.

Відеозапис обласної сімейної конференції на тему: "Щоб сім'я була міцною" (17.02.2018):

Детальніше...

Наша церква приєдналася до Дня молитви за сиріт (відео)

В неділю, 12 листопада 2017 року, в нашій церкві пройшло тематичне богослужіння, присвячене Дню молитви за сиріт.

Відеозапис ранкового богослужіння: www.youtube.com/watch?v=wJLuDOiF7k8

Детальніше...

Відбувся конгрес баптистів Вінниччини, присвячений 500-літтю Реформації

З Божої волі 2017 рік оголошений у світі роком Реформації. Президент України підтримав ініціативу протестантських церков і ще в серпні 2016 р. підписав Указ «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації».

В преамбулі документу зазначалося про «…визнання вагомого внеску протестантських церков і релігійних організацій в розвиток релігійної, культурної і соціальної сфери України, вияву поваги до їхньої ролі в українській історії та становленні незалежної держави…»

Країною прокотилася хвиля різноманітних святкувань цієї духовно-історичної події. Християни Вінниччини також долучилися до відзначення ювілею, в області  пройшли десятки заходів, приурочених 500-літтю Реформації.

Регіональні конференції, круглі столи,  благодійна акція «Чисте серце – чисте місто», вело-автопробіги, хода на підтримку родинних цінностей, євангелізаційні зібрання, тематичні зустрічі в навчальних закладах тощо,- максимально сприяли донесенню співвітчизникам ідей Реформації та її благотворних наслідків. В свою чергу такі заходи згуртовували віруючих для спільного служіння Богові та ближнім.

Заключним акордом святкування став Конгрес євангельських християн-баптистів Вінницької області, який проходив 29 жовтня 2017 року. Понад 2000 учасників зібралися  для  Богопоклоніння під куполом Центральної церкви «Дім Євангелія». Серед численних гостей та запрошених були делегації 145 церков ЄХБ Вінниччини на чолі зі старшим пастором Л.П.Почапським.

Детальніше...

В церкві відбулося водне хрещення (фото)

2 липня 2017 року в нашій церкві відбулося святе водне хрещення. Прохання молитися за нових членів церкви, щоб вони залишилися вірними Богу до кінця свого життя.

Детальніше...

Якщо ви знайшли на сайті помилку, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Система Orphus