Понеділок 18 березня 2019
Бог повищив Ісуса Христа, та дав Йому Ім'я, що вище над кожне ім'я, щоб перед Ісусовим Ім'ям вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних, і щоб кожен язик визнавав: Ісус Христос то Господь, на славу Бога Отця! (Фил.2:9-11)

Пряма трансляція богослужінь

Відеотрансляція

 

Аудіотрансляція

Пряма трансляція богослужінь створена для тих, хто через об'єктивні причини не може відвідувати наші служіння: за станом здоров'я, за сімейними чи іншими обставинами.

Не кидаймо збору свого, як то звичай у деяких, але заохочуймося, і тим більше, скільки більше ви бачите, що зближається день той Євр. 10:25

Дорогі брати і сестри, шукайте можливість відвідувати богослужіння! Не завжди можна було вільно приходити в Дім Божий і невідомо, як довго це триватиме.

Одного прошу я від Господа, буду жадати того, щоб я міг пробувати в Господньому домі по всі дні свого життя, щоб я міг оглядати Господню приємність і в храмі Його пробувати!Пс. 26:4

З нашого храму ведеться окремо відеотрансляція (недільні та святкові служіння) та аудіотрансляція (всі служіння).

  • в неділю з 10:00 (дві години);
  • в неділю з 17:00 (1,5-2 години);
  • в середу з 18:00 (1,5-2 години);

Примітки:

  • на християнські свята розклад служінь може змінюватись;
  • якщо не було можливості слухати пряму трансляцію, можна пізніше прослуховувати або переглядати відео та аудіозаписи богослужінь.

Дивитися відеотрансляцію

 

Слухати аудіотрансляцію

 

Пряма трансляція богослужінь