Матеріальні пожертви

Оновлено. Прохання передавати кошти готівкою через своїх дияконів або зачекати, допоки буде створений рахунок благодійного фонду, де не буде нових обмежень банківської системи. Також можна приходити протягом тижня в дім молитви та опускати кошти в скриньку (у великому залі).

Дорогі брати і сестри!

Щиро дякуємо вам за вашу посвяту і вірність в служінні Господу! Радіємо за всіх вас, що під час тривоги і випробувань ви продовжуєте зберігати спокій, перебуваєте в читанні Слова Божого і молитві та надії на Господа Ісуса Христа!

Дякуємо вам за матеріальне служіння і вашу щедрість, виявлену у всебічній підтримці діла Божого! З огляду на формат богослужінь, які тимчасово проводяться в режимі відеотрансляції, та відсутності безпосереднього збору коштів, просимо вас продовжувати матеріальну підтримку служіння церкви, в чому маємо велику потребу.

Повідомляємо вам про те, що матеріальні пожертви ви можете передавати через ваших дияконів, а також перераховувати кошти на картку ПриватБанку 4149 4393 1428 0250 на ім'я  Бончука Анатолія Михайловича.

З молитвою про вас,
Служителі церкви "Дім Євангелія"

"А Бог має силу всякою благодаттю вас збагатити, щоб ви, мавши завжди в усьому всілякий достаток, збагачувалися всяким добрим учинком" 2Кор.9.8

Дивіться також: