Оголошення та анонси

Вінницький Регіональний Біблійний Коледж запрошує на навчання

Вінницький Регіональний Біблійний Коледж запрошує на навчання на такі програми: “Вчитель недільної школи” та “Бакалавр церковного служіння”.

Програма Біблійного коледжу "Вчитель недільної школи" має мету допомогти братам та сестрам здобути необхідні навички організувати навчання дітей та підлітків в помісній церкві.

Програма Біблійного коледжу "Бакалавр церковного служіння" орієнтована на формування навичок дослідження і передавання Біблійних істин. Спрямована допомогти служителям в практиці Біблійного проповідування.

Вступні документи приймаються до 15 вересня 2019 р.

Всі деталі на http://vrbc.org.ua

 

Запрошується молодь в молодіжний хор

З осені відновлює свою роботу молодіжний хор. Саме тому запрошується молодь віком від 14 років до співу в хорі. Співанки розпочнуться з 3 вересня.

Репетиції хору проходитимуть щовівторка та щоп'ятниці з 18:45 в малій залі. Нові хористи мають пройти прослуховування.

За додатковою інформацією звертайтеся до Нован Люби чи Білокінного Олега.

20 квітня відбудеться загальноміська зустріч молоді на тему: "Відносини між хлопцями та дівчатами, дошлюбна поведінка"

Запрошується вся молодь Вінниці на загальне міське спілкування на тему: "Відносини між хлопцями та дівчатами, дошлюбна поведінка".

Зустріч проходитиме в форматі дискусії, в якій візьмуть участь служителі: Почапський Володимир (пастор церкви "Благодать"), Осташко Євген (пастор церкви села Лука-Мелешківська), Мамчуров Володимир (відповідальний за сімейне служіння церкви "Дім Євангелія"). Ведучий - Солецький Юрій (відповідальний за молодіжне служіння церкви "Вефіль").

Час проведення: субота, 20 квітня 2019 року, початок о 18:00. Місце — весільна зала церкви "Дім Євангелія" (вул. Максимовича, 3а).

Дорога молодь! Візьміть до уваги, що час, витрачений на дошлюбне навчання, вернеться Божим благословінням у майбутньому сімейному житті!

Відносини між хлопцями та дівчатами, дошлюбна поведінка

Інформація для тих, хто реєструвався на сайті baptist.vn.ua

Хочемо проінформувати, що у зв'язку з реорганізацією сайту, було вирішено відмовитися від використання зареєстрованих користувачів.

29 березня 2019 року на сайті припинилась можливість реєструватися, входити в свій обліковий запис, а також були видалені анкетні дані користувачів. Просимо вибачення за таке рішення!

Зверніть увагу, останні декілька років переважна більшість церковної інформації розміщується в соціальних мережах. Якщо вас цікавить життя нашої церкви, приєднуйтеся до нас:

На сайті ведуться ремонтні роботи

На сайті церкви ведуться ремонтні роботи.

Тимчасово не працює аудіотрансляція та інші розділи.

Просимо вибачити за незручності.

 

На сайті ведуться ведуться ремонтні роботи

Запрошуємо до Viber-спільноти нашої церкви

viberЗапрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нашої Viber-спільноти, де публікуються новини, оголошення та інша інформація від вінницької церкви "Дім Євангелія". В спільноті можна спілкуватись на теми, які стосуються нашої церкви або на інші актуальні теми.

"Спільноти" відрізняється від звичайних Viber-груп наступним:
  • Нові учасники бачать всю історію повідомлень.
  • Більша приватність: ніхто не побачить вашого номеру телефону, статусу в мережі (крім випадків, коли ви записані в телефоні учасника) та хто "лайкав" повідомлення.
  • Необмежена кількість учасників.
  • Ніхто не може додати вас до спільноти без вашої згоди, ви маєте самостійно перейти через певне посилання і приєднатися. Це дозволяє вам без сторонніх людей багато раз приєднуватись та покидати спільноти.

Наша спільнота в Viber

Якщо через кнопку не вийде приєднатися, то скопіюйте наступне посилання та вставте його в свій мобільний браузер:

https://invite.viber.com/?g2=AQBl4UexpITqnEgoswRtCk7wA9RrCLcqbRZ79a4IzmtlogQ0kt7ibwUNQQdM3Gbn

Зверніть увагу, для успішного приєднання до спільноти потрібно, щоб у вас був оновлений Viber до останньої версії. Приєднання можливе лише через мобільний пристрій (через Viber на комп'ютері приєднатися неможливо). Також для приєднання необхідно, щоб ви мали ім'я у Viber.

Запрошуємо на зустріч тих, у кого є питання на духовні теми

Запрошуємо всіх, кого цікавлять питання на духовні теми. А також тих, хто шукає істину. Спілкування проходять щосереди о 19:30 в 309 кабінеті коледжу.

питання на духовні теми

Центральна вінницька церква євангельських християн-баптистів "Дім Євангелія"

Вінниця, 21036, вул. Максимовича, 3а
Телефон: +38(0432)69-69-53
E-mail: baptist.vn.ua@gmail.com
domevangelii@gmail.com

 

Наші богослужіння проходять:
неділя - 10:00 та 17:00;
середа - 18:00;
субота - 10:00 (жіноче молитовне).
Більше служінь>>>

 

Приєднуйтеся до нас в соцмережах:
Facebook
Viber
Instagram
Twitter
Youtube
Telegram