Оголошення та анонси

Підпиши петиції – підтримай сімейні цінності!

Наша церква підтримала рішення написати електронні петиції до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів з метою захисту традиційних сімейних цінностей. Закликаємо всіх християн підписати шість петицій, поширити посилання на петиції серед знайомих. А також допомогти підписати тим, хто не знає, як це робити. Щодня моліться за те, щоб всі шість документів набрали по 25000 підписів і влада правильно відреагувала на дані петиції. Від Вашої активності може залежати майбутнє України.

Детальніше...

Запрошуємо пройти курс "Кайрос"

Курс, який відкриває Божий задум на спасіння людства. Курс, який повертає церкву до її початкового призначення, запалює серця на виконання великого доручення, змінює бачення християн в цілих народах. І ще багато чого ви зможете відкрити для якісної переміни свого життя.

Курс буде проходити 8,9,10 та 17 березня 2018 року з 10:00 до 19:00 в приміщенні коледжу. Попередня реєстрація - 250 грн.

Деталі за тел.: +380978721203 (Роман)

Кайрос – подорож, яка не залишить вас байдужими

Запрошуємо підписатися на наш канал в Telegram

Новини нашої церкви тепер будуть розміщуватись в Telegram. На жаль Viber змінив свою політику щодо своїх паблік-акаунтів і тепер вони не підходять в повній мірі для публікацій новин.

Запрошуємо всіх бажаючих підписатися на наш канал в Telegram: t.me/BaptistVnUa

Оголошується набір студентів для вивчення жестової мови

Група глухих "Жест любові" оголошує набір студентів для вивчення жестової мови.

Якщо ви маєте бажання вивчати оригінальну, цікаву, можна сказати, корисну мову - ми будемо раді допомогти. Спробуйте себе, можливо, саме це стане вашим служінням, працею на ниві Божій! Цих курсів вистачить, щоб оволодіти мовою жестів на задовільному рівні. Надалі ж свій рівень можна покращити за допомогою практики, яку ми теж забезпечуємо.

Для більш детальної інформації пишіть за номером: +380959027034, Вікторія (бажано у Viber). Будемо раді Вас бачити!

Нова хвиля спортивного служіння!

Дорогі брати і сестри! Можливо, дехто з вас вже чув про новий етап розвитку молодіжного спортивного служіння у нашій церкві. Мабуть, за браком інформації створюється неповна картина того, що насправді відбувається.

Для довідки трохи історії. Спортивне служіння у нашій церкві існує вже понад 6 років. У різні часи ним займалися наші брати Діма Кукушкін, Андрій Несміянов, Микола Калінчик та інші. Останнім часом за служіння відповідає Микола Калінчик, якому й прийшла ідея побудувати новий, професійний спортивний майданчик зі штучним покриттям. Це було запропоновано не просто так, а для уникнення травмування. До того ж, річковий пісок, який завозили чи не щороку, не тільки вимивається дощем, але й розноситься по території Дому молитви.

Отже, у планах  побудова двох майданчиків: футбольно-волейбольного зі штучним покриттям і допоміжного з пісковим покриттям, але з забезпеченням огорожі, щоб пісок не вимивало.

Під час розгляду цієї пропозиції на братерській раді спільно з молодіжними керівниками були висунуті слушні зауваги стосовно духовної частини служіння, адже нашою метою на землі є не лише організація гарного відпочинку, але й духовний розвиток молоді разом з чудовою нагодою для євангелізації. Саме тому, ми маємо надію, що скоро буде сформована команда з посвячених людей, метою яких стане духовний та фізічний розвиток молоді та досягнення людей для Христа.

Отже, яким чином Ви можете долучитися до цього служіння:

 • По-перше, підтримайте служіння молитовно.
 • По-друге, Ви можете фінансово підтримати будівництво. Наразі вже зібрана доволі значна сума, долучилася і церква, проте для фінального завершення будівництва потрібні ще фінанси.
 • По-третє, Ви можете стати частиною дружньої команди, що стане рушійною силою у розвитку цієї праці на широкій Ниві Господній.

За додатковою інформацією звертайтеся до Миколи Калінчика (093 004 8906) чи молодіжних керівників.

Детальніше...

Запрошуються випускники недільної школи до співу в молодіжному хорі

Запрошуються випускники недільної школи до співу в молодіжному хорі. Співанки проходять щовівторка та щоп'ятниці о 19:00 в малому залі.

Детальніше...

Як підписатися на наш паблік акаунт в Viber (оновлено)

У зв'язку зі зміною політики роботи з паблік акаунтами Viber, тепер підписатися на церковний паблік акаунт можна лише через запрошення.
Надішліть свій номер телефону нам на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  і ми вам на цей телефон надішлемо запрошення.

Є три основні відмінності паблік акаунтів від груп у Viber:

 1. Повна приватність паблік акаунтів. Ніхто не може бачити вашу особисту інформацію (номер телефону та ваші дані), включаючи адміністраторів.
 2. Неможливість підписникам коментувати отриманні повідомлення. Це виключає надлишкові повідомлення, які часто стають крадіями дорогоцінного часу у групових бесідах Viber.
 3. Відсутність спливаючих сповіщень про нові повідомлення (в майбутніх версіях програми розробники обіцяють розглянути можливість сповіщень). Про оновлення буде показувати крапка на значку паблік акаунту: Паблік акаунт в Viber

Через неможливість в повній мірі публікувати новини в Viber, ми перешли на Telegram. Запрошуємо всіх бажаючих підписатися на наш канал в Telegram: t.me/BaptistVnUa

Заняття у недільній школі тепер проходять під час вечірнього богослужіння

В неділю, 4 вересня 2016 року, в недільній школі розпочинається новий навчальний рік. Цього року розклад буде змінений і заняття з дітьми проходитимуть під час вечірнього богослужіння з 17:00.

Детальніше...

Сестра в Господі Сушкова Ганна потребує дороговартісного лікування

Сушкова ГаннаСестра в Господі Сушкова Ганна Петрівна, яка є членом нашої церкви, потребує дороговартісного лікування. Просимо допомогти коштами всіх небайдужих!

Сушковій Ганні, матері чотирьох дітей, поставили діагноз РАК - "Інфільтруюча Протокова Карцинома Молочної Залози".
Після операції та проведення аналізу Імуногістохімії призначили курс хіміотерапії, який складається з 18 крапельниць. До складу яких входить дорогий препарат "Герцептин". Вартість кожної хіміотерапії - 35 тисяч гривень. Загалом, на лікування потрібно буде більше пів мільйона гривень.
Ми будемо вдячні за БУДЬ-ЯКУ матеріальну допомогу!

Карта ПриватБанка: 5168 7573 0690 6316
Отримувач: Сушкова Ганна Петрівна.

Карта ОщадБанка: 5167 4900 4012 5891
Отримувач: Сушкова Ганна Петрівна.

Телефони сестри Ганни:  +38 (063) 294 47 16, +38 (096) 897 01 99.

Запрошуємо до участі в хоровому служінні

Запрошуємо всіх бажаючих до співу у хорах нашої церкви. Особлива потреба в нових хористах тепер є в другому хорі.

У нашій церкві є п'ять хорів:
 • "Перший хор" (раніше називався "Перший молодіжний") - диригент Білокінний Олег. Співанки проходять щопонеділка та щочетверга о 19:00 у великому залі.
 • "Другий хор" - диригент Щетиніна Віта. Співанки проходять щовівторка та щоп'ятниці о 19:00 у великому залі.
 • "Молодіжний хор" (раніше називався "Новий молодіжний") - диригент Пономарьов Валерій. Співанки проходять щовівторка та щоп'ятниці о 18:30 у малому залі.
 • "Дитячий хор" - диригент Тананіна Тамара Вікторівна.
 • "Жіночий хор" - диригент Коваленко Олександра Андріївна. Співанки проходять щочетверга о 17:00 та щонеділі о 16:00 в 11 кабінеті цокольного приміщення.
Перший хор
Перший хор
Перший хор
Другий хор
Другий хор
Другий хор
Молодіжний хор
Молодіжний хор
Молодіжний хор
Дитячий хор
Дитячий хор
Дитячий хор
Жіночий хор
Жіночий хор
Жіночий хор

Детальніше...

Запрошуємо на зустріч тих, у кого є питання на духовні теми

Запрошуємо всіх, кого цікавлять питання на духовні теми. А також тих, хто шукає істину. Спілкування проходять щосереди о 19:30 в 309 кабінеті коледжу.

питання на духовні теми