Бо так сильно полюбив Бог цей світ, що віддав Свого Єдиного Сина заради того, щоб кожен, хто в Нього вірує, не був загублений, а здобув вічне життя (Івана 3:16)

Оголошення та анонси

В п'ятницю, 25 травня, відбудеться загальноміська молодіжна зустріч

В п'ятницю, 25 травня 2018 року, відбудеться остання цього сезону загальноміська молодіжна зустріч на тему: "Довіра". Місце проведення: літній майданчик церкви "Дім Євангелія". Початок о 18:00. Прохання внести добровільні пожертви в сумі 30 грн.  Запрошуються всі бажаючі!

остання загальноміська молодіжна

27 травня відзначаємо свято Святої Трійці

В неділю, 27 травня 2018 року, церква відзначає свято Трійці (П'ятидесятницю). Християни згадують зішестя Святого Духа на апостолів. Ця подія відбулася на 50-й день після воскресіння Ісуса Христа і на 10-й після Його вознесіння. Цей день вважається Днем народження християнської Церкви.

Наша церква відзначатиме свято два дні: у неділю з 10:00 та з 17:00 і в понеділок з 10:00 та з 18:00 (в середу, 30 травня, богослужіння не буде).

Історія зішестя Святого Духа записана в книзі Дій Апостолів, у другому розділі:

1. Коли ж почався день П'ятдесятниці, всі вони однодушно знаходилися вкупі.
2. І нагло зчинився шум із неба, ніби буря раптова зірвалася, і переповнила ввесь той дім, де сиділи вони.
3. І з'явилися їм язики поділені, немов би огненні, та й на кожному з них по одному осів.
4. Усі ж вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як їм Дух промовляти давав.
5. Перебували ж в Єрусалимі юдеї, люди побожні, від усякого народу під небом.
6. А коли оцей гомін зчинився, зібралася безліч народу, та й диву далися, бо кожен із них тут почув, що вони розмовляли їхньою власною мовою!…
7. Усі ж побентежилися та дивувалися, та й казали один до одного: Хіба ж не галілеяни всі ці, що говорять?
8. Як же кожен із нас чує свою власну мову, що ми в ній народились?
9. Парфяни та мідяни та еламіти, також мешканці Месопотамії, Юдеї та Каппадокії, Понту та Азії,
10. і Фрігії та Памфілії, Єгипту й лівійських земель край Кірени, і захожі римляни,
11. юдеї й нововірці, крітяни й араби, усі чуємо ми, що говорять вони про великі діла Божі мовами нашими!
12. І всі не виходили з дива, і безрадні були, і говорили один до одного: Що ж то статися має?
13. А інші казали глузуючи: Вони повпивались вином молодим!
14. Ставши ж Петро із Одинадцятьма, свій голос підніс та й промовив до них: Мужі юдейські та мешканці Єрусалиму! Нехай вам оце стане відоме, і послухайте слів моїх!
15. Бо не п'яні вони, як ви думаєте, бо третя година дня,
16. а це те, що пророк Йоіл передрік:
17. І буде останніми днями, говорить Господь: Я виллю від Духа Свого на всяке тіло, і будуть пророкувати сини ваші та ваші доньки, юнаки ж ваші бачити будуть видіння, а старим вашим сни будуть снитися.
18. І на рабів Моїх і на рабинь Моїх за тих днів Я також виллю від Духа Свого, і пророкувати вони будуть!
19. І дам чуда на небі вгорі, а внизу на землі ці знамена: кров, і огонь, і куряву диму.
20. Переміниться сонце на темряву, а місяць на кров, перше ніж день Господній настане, великий та славний!
21. І станеться, що кожен, хто покличе Господнє Ім'я, той спасеться.
33. А отож, як правицею Божою був Він вознесений, і обітницю Духа Святого прийняв від Отця, то й злив Він оте, що ви бачите й чуєте. Дії Апостолів 2:1-33

Детальніше...

У церкві проходять співбесіди з тими, хто бажає прийняти водне хрещення

Всі, хто бажає цього року прийняти святе водне хрещення, запрошуються до співбесід, які проходять після кожного богослужіння в 22 кімнаті цокольного приміщення.

Новозавітня постанова - хрещення по вірі

ХрещенняХрещення - це заповідь Госпо­да нашого Ісуса Христа, яку встановлено для тих, хто навернувся від своїх гріхів, увірував в Ісуса Христа як особистого Спасителя, отримав народження згори, і є актом їхнього послуху Богові та засвідченням своєї віри для оточуючих (Мт 28:19).

Хрещення по вірі є зовнішнім знаком, який сим­волізує смерть віруючого для гріха і його воскресіння з Христом для нового життя (Рим. 6:3-11; Гал. 3:27).

Хрещення по вірі звершується служителями Церкви через повне занурення у воду людей, які в дорослому віці свідомо визнають свою віру в Ісуса Христа як у свого особистого Спасителя і Бога, були навчені у Церкві основ віри і дотримуються заповідей Слова Божого у практичному житті (Мр 16:16; Дії 2:41; 8:36-38; 1Пет. 3:21).

Будьте уважні при підписанні петицій

Будьте уважні, зумисне створена плутанина, що заважає оригінальним петиціям набрати 25000 голосів (щодо припинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей).

Потрібно підписати лише 6 певних петицій (по дві Президенту, Верховній Раді та Кабміну), автором яких є Танцюра Віктор Зіновійович.

На жаль, крім цих петицій були ще створені більше 10 подібних документів. Зовні вони виглядають, як оригінальні, а всередині або порожні, або містять радикальні пропозиції до влади. Або ж є точними копіями оригінальних, за винятком авторства.

У чому проблема? Люди, які самостійно шукають петиції, часто знаходять неоригінальні петиції та підписують їх, залишаючи оригінальні документи непідписаними. На це попались вже декілька тисяч людей.

Що робити? Якщо ви підписували петиції, особливо, якщо самостійно їх шукали, переконайтесь в тому, що знайдено правильні документи, ініціатором яких є Танцюра Віктор Зіновійович. Ось посилання на ті петиції, які потрібно підписувати:

Детальніше...

Запрошуємо пройти курс "Кайрос"

Курс, який відкриває Божий задум на спасіння людства. Курс, який повертає церкву до її початкового призначення, запалює серця на виконання великого доручення, змінює бачення християн в цілих народах. І ще багато чого ви зможете відкрити для якісної переміни свого життя.

Курс буде проходити 8,9,10 та 17 березня 2018 року з 10:00 до 19:00 в приміщенні коледжу. Попередня реєстрація - 250 грн.

Деталі за тел.: +380978721203 (Роман)

Кайрос – подорож, яка не залишить вас байдужими

Запрошуємо підписатися на наш канал в Telegram

Новини нашої церкви тепер будуть розміщуватись в Telegram. На жаль Viber змінив свою політику щодо своїх паблік-акаунтів і тепер вони не підходять в повній мірі для публікацій новин.

Запрошуємо всіх бажаючих підписатися на наш канал в Telegram: t.me/BaptistVnUa

Оголошується набір студентів для вивчення жестової мови

Група глухих "Жест любові" оголошує набір студентів для вивчення жестової мови.

Якщо ви маєте бажання вивчати оригінальну, цікаву, можна сказати, корисну мову - ми будемо раді допомогти. Спробуйте себе, можливо, саме це стане вашим служінням, працею на ниві Божій! Цих курсів вистачить, щоб оволодіти мовою жестів на задовільному рівні. Надалі ж свій рівень можна покращити за допомогою практики, яку ми теж забезпечуємо.

Для більш детальної інформації пишіть за номером: +380959027034, Вікторія (бажано у Viber). Будемо раді Вас бачити!

Нова хвиля спортивного служіння!

Дорогі брати і сестри! Можливо, дехто з вас вже чув про новий етап розвитку молодіжного спортивного служіння у нашій церкві. Мабуть, за браком інформації створюється неповна картина того, що насправді відбувається.

Для довідки трохи історії. Спортивне служіння у нашій церкві існує вже понад 6 років. У різні часи ним займалися наші брати Діма Кукушкін, Андрій Несміянов, Микола Калінчик та інші. Останнім часом за служіння відповідає Микола Калінчик, якому й прийшла ідея побудувати новий, професійний спортивний майданчик зі штучним покриттям. Це було запропоновано не просто так, а для уникнення травмування. До того ж, річковий пісок, який завозили чи не щороку, не тільки вимивається дощем, але й розноситься по території Дому молитви.

Отже, у планах  побудова двох майданчиків: футбольно-волейбольного зі штучним покриттям і допоміжного з пісковим покриттям, але з забезпеченням огорожі, щоб пісок не вимивало.

Під час розгляду цієї пропозиції на братерській раді спільно з молодіжними керівниками були висунуті слушні зауваги стосовно духовної частини служіння, адже нашою метою на землі є не лише організація гарного відпочинку, але й духовний розвиток молоді разом з чудовою нагодою для євангелізації. Саме тому, ми маємо надію, що скоро буде сформована команда з посвячених людей, метою яких стане духовний та фізічний розвиток молоді та досягнення людей для Христа.

Отже, яким чином Ви можете долучитися до цього служіння:

  • По-перше, підтримайте служіння молитовно.
  • По-друге, Ви можете фінансово підтримати будівництво. Наразі вже зібрана доволі значна сума, долучилася і церква, проте для фінального завершення будівництва потрібні ще фінанси.
  • По-третє, Ви можете стати частиною дружньої команди, що стане рушійною силою у розвитку цієї праці на широкій Ниві Господній.

За додатковою інформацією звертайтеся до Миколи Калінчика (093 004 8906) чи молодіжних керівників.

Детальніше...

Запрошуються випускники недільної школи до співу в молодіжному хорі

Запрошуються випускники недільної школи до співу в молодіжному хорі. Співанки проходять щовівторка та щоп'ятниці о 19:00 в малому залі.

Детальніше...

Як підписатися на наш паблік акаунт в Viber (оновлено)

У зв'язку зі зміною політики роботи з паблік акаунтами Viber, тепер підписатися на церковний паблік акаунт можна лише через запрошення.
Надішліть свій номер телефону нам на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  і ми вам на цей телефон надішлемо запрошення.

Є три основні відмінності паблік акаунтів від груп у Viber:

  1. Повна приватність паблік акаунтів. Ніхто не може бачити вашу особисту інформацію (номер телефону та ваші дані), включаючи адміністраторів.
  2. Неможливість підписникам коментувати отриманні повідомлення. Це виключає надлишкові повідомлення, які часто стають крадіями дорогоцінного часу у групових бесідах Viber.
  3. Відсутність спливаючих сповіщень про нові повідомлення (в майбутніх версіях програми розробники обіцяють розглянути можливість сповіщень). Про оновлення буде показувати крапка на значку паблік акаунту: Паблік акаунт в Viber

Через неможливість в повній мірі публікувати новини в Viber, ми перешли на Telegram. Запрошуємо всіх бажаючих підписатися на наш канал в Telegram: t.me/BaptistVnUa

Заняття у недільній школі тепер проходять під час вечірнього богослужіння

В неділю, 4 вересня 2016 року, в недільній школі розпочинається новий навчальний рік. Цього року розклад буде змінений і заняття з дітьми проходитимуть під час вечірнього богослужіння з 17:00.

Детальніше...

Якщо ви знайшли на сайті помилку, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Система Orphus