Середа 16 січня 2019
Бо так сильно полюбив Бог цей світ, що віддав Свого Єдиного Сина заради того, щоб кожен, хто в Нього вірує, не був загублений, а здобув вічне життя (Івана 3:16)

Оголошення та анонси

19 січня відзначаємо свято Хрещення Господнього

В суботу, 19 січня 2019 року, наша церква відзначатиме свято Хрещення Господнього. У зв'язку з цим служіння з середи переноситься на суботу. В цей день відбудеться два богослужіння о 10:00 та о 18:00.
Подію, яку ми згадуємо, записали всі чотири євангелісти.

І сталося тими днями, - прийшов Ісус з Назарету Галілейського, і від Івана христився в Йордані. І зараз, коли Він виходив із води, то побачив Іван небо розкрите, і Духа, як голуба, що сходив на Нього. І голос із неба почувся: "Ти Син Мій Улюблений, що Я вподобав Його!" (Марка 1:9-11)

З 14 січня проходитиме семінар для сестер по індуктивному вивченню Біблії по книзі Об'явлення

З 14 по 20 січня 2018 року проходитиме семінар для сестер по індуктивному вивченню Біблії по книзі Об'явлення 1 частина (1-3 розділи). Навчання проводитиме викладач Євро-азіатського Біблійного Інституту Гахова Надія Семенівна.

Розклад занять:
З понеділка по п'ятницю з 18:00 до 21:00.
Субота з 10:00 до 18:00 з перервою на обід.
Неділя з 14:00 до 19:00 з перервою.

Семінар проходитиме в 309 кабінеті коледжу. Запрошуються сестри зі всіх церков!

Індуктивне вивчення Біблії по книзі Об'явлення

Допоможіть соціально незахищеним людям

У період новорічних і різдвяних свят наша церква має можливість послужити соціально незахищеним людям нашого міста. Будуть сформовані продуктові набори, після чого мобільні групи разом з соціальними робітниками відвідають кожну сім'ю з благою звісткою.

Прохання взяти посильну участь у формуванні продуктових пакунків. Фінанси можна жертвувати Кукушкіну М. В., Осташко О.В. або Мазуру С.І. з приміткою "на соціальне різдвяне служіння". Нехай кожного рясно поблагословить Господь!

26 січня відбудеться обласна сімейна конференція

обласна сімейна конференція 2019

В суботу, 26 січня 2019 року, відбудеться обласна сімейна конференція на тему: "Шлюб як заповіт". Спікер конференції - пастор київської церкви Омельчук Володимир.
Зустріч проходитиме з 10:00 до 16:00 з обідньою перервою та кава-брейками. Місце проведення: вул. Максимовича, 3а, велика зала. Прохання попередньо зареєструватися та внести кошти в сумі 120 грн з сімейної пари. Телефон для реєстрації: 0633516706 (Денис Болдирєв).

Попередній розклад конференції:
09:00 - 10:00 — реєстрація.
10:00 - 13:30 — перша частина.
13:30 -14:00 — обід.
14:00 - 16:00 — друга частина.

Фото та відео з останньої обласної сімейної конференції можна подивитися тут (17.02.2018):
http://baptist.vn.ua/news/1064-oblasna-simejna-konferentsiya-2018

Запрошуємо у Viber-групу нашої церкви

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нашої групи у Viber, де будуть публікуватися новини, оголошення та інша інформація від вінницької церкви "Дім Євангелія". В групі можна спілкуватись на теми, які стосуються нашої церкви.

Ці групи, які називаються "Viber-спільноти", знаходяться в тестовому режимі, тому поки що не у всіх виходить приєднатися.  "Спільноти" відрізняється від звичайних груп наступним:
  • Нові учасники бачать всю історію повідомлень.
  • Більша приватність: ніхто не побачить вашого номеру телефону, статусу в мережі (крім випадків, коли ви записані в телефоні учасника) та хто "лайкав" повідомлення.
  • Необмежена кількість учасників.
  • Ніхто не може додати вас до групи без вашої згоди, ви маєте самостійно перейти через посилання і приєднатися.

Наша група в Viber

Якщо через кнопку не вийде приєднатися, то скопіюйте наступне посилання та вставте його в свій мобільний браузер.
https://invite.viber.com/?g2=AQBl4UexpITqnEgoswRtCk7wA9RrCLcqbRZ79a4IzmtlogQ0kt7ibwUNQQdM3Gbn
Зверніть увагу, для успішного приєднання до групи потрібно, щоб у вас був оновлений Viber до останньої версії. Приєднання можливе лише через мобільний пристрій, через комп'ютер приєднатися неможливо.

Детальніше...

Запрошуємо на зустріч тих, у кого є питання на духовні теми

Запрошуємо всіх, кого цікавлять питання на духовні теми. А також тих, хто шукає істину. Спілкування проходять щосереди о 19:30 в 309 кабінеті коледжу.

питання на духовні теми

Якщо ви знайшли на сайті помилку, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Система Orphus