Оголошення та анонси

Звернення до братів та сестер церкви "Дім Євангелія"

Дорогі брати та сестри церкви "Дім Євангелія".

Щиро дякуємо вам за вашу вірність в служінні Господу! Радіємо за всіх вас, що під час тривоги і випробувань ви продовжуєте зберігати спокій, перебуваєте в читанні Слова Божого і молитві та надії на благодать, явлену нам в Господі Ісусі Христі!

1. В умовах карантину, ми продовжуємо разом з вами брати участь в служіннях, які транслюються на сайті нашої церкви, спілкуємось і молимось один за одного в малих групах, які організовуються на дияконських дільницях та сімейних групах.

2. В цей особливий час закликаємо вас до спільного читання Слова Божого всією церквою та спільної молитви. Пропонуємо для загального читання розпочати читання книги Псалмів у вашій сім'ї, так щоб кожен день прочитувати і роздумовувати над одним псалмом, починаючи з 1-го псалму з суботи 21 березня. Запрошуємо також всіх членів церкви до спільної молитви в ваших сім'ях щоденно з 20:00 до 21:00 про вірність і посвяту Богу, Боже керівництво та охорону, покаяння та навернення людей до Господа.

3. Дякуємо вам за матеріальне служіння і вашу щедрість, виявлену у всебічній підтримці діла Божого. Повідомляємо вам про те, що матеріальні пожертви ви можете передавати через ваших дияконів, а також перераховувати кошти на картку Приват банку 4149 4393 1428 0250 на ім'я Бончука Анатолія Михайловича. Вказаний банківський рахунок знаходиться під контролем церковної ради, але для зручності оформлений на фізичну особу.

4. Просимо вас не відвідувати людні місця без потреби, прислухатись до порад медиків та дотримуватись правил особистої гігієни. Нехай Милосердний Господь захистить і збереже вас та наповнить ваші серця Своїм миром і благословенням!

Бажаємо всім вам Божого керівництва, захисту та вірності в слідуванні за Господом!
Від імені церковної ради,
З молитвою про вас Вузій В.М.

Порядок проведення богослужінь під час карантину

Дорогі брати та сестри церкви «Дім Євангелія» м. Вінниця

Щиро дякуємо вам за вашу посвяту, спокій та надію на Господа Ісуса Христа в час випробувань та тривоги, в якому знаходиться наш народ та весь світ!

Повідомляємо вам про порядок проведення наших богослужінь під час карантину.

1. Богослужіння будуть проходити в онлайн режимі. Тобто, буде проведена пряма трансляція, в якій братимуть участь лише пастор, проповідники та хористи (до 10 людей). Під час трансляції просимо залишити всі свої справи та посвятити цей час для слухання Слова Божого з Біблією в руках, для молитов, співу псалмів.

2. Час проведення служінь залишається незмінним: неділя — з 10:00 та з 17:00, середа — з 18:00.

3. Просимо поставитися з розумінням до тимчасових незручностей. Це робиться, щоб не наражати на небезпеку членів церкви та не мати конфронтації з органами влади.

4. Прохання використовувати час карантину для того, щоб більше читати Біблію, молитися та проводити час зі своєю сім'єю.

5. Надалі плануємо організувати групи до 10 людей для проведення зібрань. Але і зараз, при можливості, можна збиратися з членами родини або невеликими групами для проведення богослужінь (дотримуючись правил поведінки під час карантину та особистої гігієни).

6. Брати та сестри, які прийдуть до Дому молитви, будуть організовані в групи по 10 осіб для проведення служіння у малих групах в різних приміщеннях церкви та Коледжу. Таким чином, ті, хто буде брати участь у малих групах за місцем проживання та ті, хто приєднаються до служіння через інтернет трансляцію, а також ті, хто зберуться у різних приміщеннях Дому молитви по малих групах, - об’єднаються для проведення служіння та прославлення нашого Господа. Коли перед нами закриваються одні двері, Бог відкриває інші для вивчення Слова Божого, спілкування і служіння Богу в малих групах по дияконських дільницях.

7. Якщо ви відчуваєте слабкість у тілі, симптоми захворювання: підняття температури або кашель, то краще залишитись дома, щоб розпочати лікування і не наражати на небезпеку інших братів та сестер.

Прохання молитися, щоб через ці важкі обставини люди навертались до Бога, щоб влада приймала мудрі рішення, про Божу допомогу тим, хто захворів.

Нехай Милосердний Господь захистить вас і збереже, та наповнить ваші серця Своїм миром та благословенням!

«Що бажав він Мене, то його збережу, зроблю його сильним, бо знає Ім'я Моє він; як він Мене кликатиме, то йому відповім, Я з ним буду в недолі, врятую його та прославлю його, і довгістю днів Я насичу його, і він бачити буде спасіння Моє!» (Пс. 90:14-16)

Від імені Церковної Ради,

Вузій В.М.

Слова пісень в телефоні

 

Пісенники в Google Play (для телефонів на Android)

Песнь Возрождения:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blagoyouth.hymns3300&hl=ru

Євангельські Пісні:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blagoyouth.evangelskipisni&hl=ru


Пісенник в App Store (для iPhone)

Песнь Возрождения:
https://apps.apple.com/us/app/песнь-возрождения/id1326479187

 

 

Біблійна школа “Еммаус” запрошує бажаючих для вивчення Біблії через інтернет

Біблійна школа “Еммаус” запрошує бажаючих для вивчення Біблії через мережу інтернет. Навчання проводиться за двома Рівням (1-2). Розраховане для різних вікових категорій (від 18 років і старше).

Вінницький регіональний центр “Еммаус — Інтернет в Україні” нараховує 2125 студентів із 45 держав світу.

Мета школи: допомогти у вивченні та застосуванні Біблійних істин у повсякденному житті.

Наша адреса в інтернеті: https://www.emmaus.school

Канал у Телеграмі: https://t.me/emmaus_bible_school

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За консультацією звертайтеся в клас № 12 цокольного приміщення  церкви.
Контактна особа: Заїка Валентин Григорович.

Відповідь президента на петицію щодо захисту християнських цінностей

Подяка всім, хто підписав петицію щодо захисту християнських цінностей, а також молився за неї. Прохання і надалі молитися, щоб пропозиції, які були в цьому звернені були враховані при підготовці законопроектів (про що пообіцяв президент).

Запрошується молодь в молодіжний хор

З осені відновлює свою роботу молодіжний хор. Саме тому запрошується молодь віком від 14 років до співу в хорі. Співанки розпочнуться з 3 вересня.

Репетиції хору проходитимуть щовівторка та щоп'ятниці з 18:45 в малій залі. Нові хористи мають пройти прослуховування.

За додатковою інформацією звертайтеся до Нован Люби чи Білокінного Олега.

Інформація для тих, хто реєструвався на сайті baptist.vn.ua

Хочемо проінформувати, що у зв'язку з реорганізацією сайту, було вирішено відмовитися від використання зареєстрованих користувачів.

29 березня 2019 року на сайті припинилась можливість реєструватися, входити в свій обліковий запис, а також були видалені анкетні дані користувачів. Просимо вибачення за таке рішення!

Зверніть увагу, останні декілька років переважна більшість церковної інформації розміщується в соціальних мережах. Якщо вас цікавить життя нашої церкви, приєднуйтеся до нас:

Запрошуємо до Viber-спільноти нашої церкви

viberЗапрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нашої Viber-спільноти, де публікуються новини, оголошення та інша інформація від вінницької церкви "Дім Євангелія". В спільноті можна спілкуватись на теми, які стосуються нашої церкви або на інші актуальні теми.

"Спільноти" відрізняється від звичайних Viber-груп наступним:
  • Нові учасники бачать всю історію повідомлень.
  • Більша приватність: ніхто не побачить вашого номеру телефону, статусу в мережі (крім випадків, коли ви записані в телефоні учасника) та хто "лайкав" повідомлення.
  • Необмежена кількість учасників.
  • Ніхто не може додати вас до спільноти без вашої згоди, ви маєте самостійно перейти через певне посилання і приєднатися. Це дозволяє вам без сторонніх людей багато раз приєднуватись та покидати спільноти.

Наша спільнота в Viber

Якщо через кнопку не вийде приєднатися, то скопіюйте наступне посилання та вставте його в свій мобільний браузер:

https://invite.viber.com/?g2=AQBl4UexpITqnEgoswRtCk7wA9RrCLcqbRZ79a4IzmtlogQ0kt7ibwUNQQdM3Gbn

Зверніть увагу, для успішного приєднання до спільноти потрібно, щоб у вас був оновлений Viber до останньої версії. Приєднання можливе лише через мобільний пристрій. Також для приєднання необхідно, щоб ви мали ім'я у Viber.

Центральна вінницька церква євангельських християн-баптистів "Дім Євангелія"

Вінниця, 21036, вул. Максимовича, 3а
Телефон: +38(0432)69-69-53
E-mail: baptist.vn.ua@gmail.com
domevangelii@gmail.com

 

Наші богослужіння проходять:
неділя - 10:00 та 17:00;
середа - 18:00;
субота - 10:00 (жіноче молитовне).
Більше служінь>>>

 

Приєднуйтеся до нас в соцмережах:
Facebook
Viber
Instagram
Twitter
Youtube
Telegram