Архів оголошень і анонсів

В суботу, 14 квітня, відбудеться тематична зустріч від служіння "Маршрут 316"

В суботу, 14 квітня 2018 року, відбудеться наступна тематична зустріч від служіння "Маршрут 316". Тема місяця: "Примирення світу". Зустріч відбудеться о 17:00 у бенкетній залі.
Приходьте самі та запрошуйте своїх друзів!

Тематична зустріч від служіння ''Маршрут 316''

8 квітня святкуємо Пасху

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

8 квітня 2018 року наша церква святкує Пасху - найбільше християнське свято! Завдяки смерті та воскресінню Ісуса Христа ми отримуємо прощення та вічне життя з Богом. Божий Син прощає будь-якого грішника, який щиро розкаюється у своїх гріхах і приймає Його у своє серце.
У зв'язку з Великоднем в нашій церкві відбудуться зміни в розкладі богослужінь:
Неділя: з 8:00 і з 17:00.
Понеділок: з 10:00 і з 17:00.
В середу (11 квітня) богослужіння не буде.

Всі євангелісти в останніх своїх розділах розповідають про воскресіння Ісуса Христа:

А дня першого в тижні прийшли вони рано вранці до гробу, несучи наготовані пахощі, та й застали, що камінь від гробу відвалений був. А ввійшовши, вони не знайшли тіла Господа Ісуса.
І коли вони були здивовані цим, ось два мужі в одежах блискучих з'явились при них. А коли налякались вони й посхиляли обличчя до землі, ті сказали до них: "Чого ви шукаєте Живого між мертвими? Нема Його тут, бо воскрес! Пригадайте собі, як Він вам говорив, коли ще перебував в Галілеї. Він казав: "Сину Людському треба бути виданому до рук грішних людей, і розп'ятому бути, і воскреснути третього дня."
І згадали вони ті слова Його! А вернувшись від гробу, про все те сповістили Одинадцятьох та всіх інших... Євангелія від Луки 24:1-9

В суботу, 14 квітня, відбудеться обласна сестринська конференція

В суботу, 14 квітня 2018 року, відбудеться обласна сестринська конференція на тему: “Вплив жінки”. В програмі візьме участь відповідальна за жіноче служіння по Україні Анна Дорошенко. Зустріч проходитиме у великому залі, початок о 10:00.
Запрошуються сестри будь-якого віку!

2 квітня – піст і молитва на захист християнських сімейних цінностей

Закликаємо всіх приєднатися до спільної молитви та посту на захист християнських сімейних цінностей. Піст і молитва проходитиме у понеділок 2 квітня. З приводу того, що вночі з 27 на 28 березня з сайту Президента України була видалена петиція «Просимо вжити заходів для припинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей». На той момент кількість підписів наближалась до необхідних 25000. Ніяких законних підстав для цього не було. В листі, який надійшов Віктору Танцюрє, автору петиції з Адміністрації Президента вказано, що петиція порушує права ЛГБТ-спільноти.

Автор петиції вважає, що таким чином Адміністрація Президента позбавляє десятки тисяч людей права навіть висловити свою думку про захист християнських сімейних цінностей. В цей же час в деяких школах України вже почали проводити уроки з «Сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності», де, наприклад, навчають, що одностатеві шлюби – це нормально.

А до 2020 року такі програми мають бути впроваджені в усіх школах України згідно з затвердженим Кабінетом Міністрів України «Планом дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року».

Біблія спонукає нас «боротися за віру, раз назавжди передану святим» (Юд.1:3).

Молитовні потреби:

  1.     За керівництво країни, щоб вони у своїх рішеннях, ведучи країну, керувалися Словом Божим і християнськими цінностями.
  2.     За проведення в школах уроків «Християнської етики», а не уроків «Сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності».
  3.     За затвердження в законодавстві України християнських сімейних цінностей.
  4.     За підготовку та проведення Всеукраїнської ходи «За сім’ю» 2 червня.


«Отже, перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей, за царів та за всіх, хто при владі, щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистості» (1 Тим. 2:1-2)

В четвер, 5 квітня, відзначаємо Страсний четвер

В четвер, 5 квітня 2018 року, наша церква буде згадувати подію, коли Ісус Христос був побитий і обпльований в Синедріоні. Ця  історія відбулася після того, як Ісус дав заповідь про хліб і вино, а також зазнав страждання в Гефсиманському саду. У народі цей четвер називають Страсним. У вечірньому богослужінні, яке розпочнеться о 18:00, буде звершена Вечеря Господня. В середу, 4 квітня, богослужіння не буде.

Детальніше про цю подію можна прочитати в 22-му розділі Євангелія від Луки:

Детальніше...

Якщо ви знайшли на сайті помилку, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Система Orphus