Понеділок 19 листопада 2018
Бог повищив Ісуса Христа, та дав Йому Ім'я, що вище над кожне ім'я, щоб перед Ісусовим Ім'ям вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних, і щоб кожен язик визнавав: Ісус Христос то Господь, на славу Бога Отця! (Фил.2:9-11)

Архів оголошень і анонсів

10 – 11 листопада чекаємо гостей з Києва

10 – 11 листопада 2018 року нашу помісну общину відвідають гості з Центральної церкви ЄХБ м.Києва. Столичну делегацію братів і сестер по вірі, в кількості 100 чоловік, очолять старший пастор Віталій Козубовський та пастор музичного служіння Олександр Крещук. Служителі церкви разом з молодіжним хором та симфонічним оркестром представлять програму для спільного Богопоклоніння «Христос – Цар Слави».

Київська Центральна церква «Дім Євангелія» є історично материнською церквою Вінницької общини, тому приїзд гостей відбудеться в рамках продовження святкування 100-літнього ювілею Вінницьких баптистів.

Окрім ранкового недільного Богослужіння, кияни також візьмуть участь у суботній молодіжній зустрічі «Маршрут 316». Пастор, радіо-проповідник та християнський поет Віталій Козубовський розкриватиме актуальну тему: «Час, в якому ми живемо…»

Просимо усіх молитовно підтримати заплановані служіння та стати їх активними учасниками. Запрошуйте своїх друзів! Благослови нас Бог!

10 листопада відзначаємо Всесвітній День молитви жінок

В суботу, 10 листопада 2018 року, відбудеться молитовне служіння, присвячене Всесвітньому Дню молитви баптистських жінок. Тема року: "Єдність". Зустріч проходитиме з 10:00 в малому залі.

Запрошуються всі бажаючі сестри. Прохання запрошувати на цю зустріч невіруючих жінок.

Всесвітній День молитви жінок

20 жовтня відбудеться загальне молодіжне спілкування

Запрошується молодь усіх вінницьких церков на перше в цьому сезоні загальне молодіжне спілкування! Тема місяця: "Свій серед чужих".

Зустріч відбудеться в суботу, 20 жовтня, в церкві "Вефіль" (Немирівське Шосе, 60) о 17:30.

загальне молодіжне спілкування

Детальніше...

Якщо ви знайшли на сайті помилку, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Система Orphus