Архів оголошень і анонсів

28 квітня святкуємо Пасху

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

19 та 20 квітня 2020 року наша церква святкує Пасху - найбільше християнське свято! Завдяки смерті та воскресінню Ісуса Христа ми отримуємо прощення та вічне життя з Богом. Божий Син прощає будь-якого грішника, який щиро розкаюється у своїх гріхах і приймає Його у своє серце.
У зв'язку з Великоднем в нашій церкві відбудуться три онлайн богослужіння:
В неділю: з 10:00 і з 17:00 та в понеділок: з 10:00.

Всі євангелісти в останніх своїх розділах розповідають про воскресіння Ісуса Христа:

А дня першого в тижні прийшли вони рано вранці до гробу, несучи наготовані пахощі, та й застали, що камінь від гробу відвалений був. А ввійшовши, вони не знайшли тіла Господа Ісуса.
І коли вони були здивовані цим, ось два мужі в одежах блискучих з'явились при них. А коли налякались вони й посхиляли обличчя до землі, ті сказали до них: "Чого ви шукаєте Живого між мертвими? Нема Його тут, бо воскрес! Пригадайте собі, як Він вам говорив, коли ще перебував в Галілеї. Він казав: "Сину Людському треба бути виданому до рук грішних людей, і розп'ятому бути, і воскреснути третього дня."
І згадали вони ті слова Його! А вернувшись від гробу, про все те сповістили Одинадцятьох та всіх інших... Євангелія від Луки 24:1-9

Перенесення звершення Спомину

Дорогі брати та сестри, члени церкви «Дім Євангелії» м. Вінниці!

Щиро дякуємо вам за те, що ви залишаєтесь в спокої та послуху, під час непростої ситуації в нашій країні та в усьому світі. Дякуємо за те, що ви приєднались до відео трансляції наших служінь, перебуваєте в молитві та читанні Слова Божого. Ми розуміємо і повідомляємо вам, що це тимчасові міри, які направлені на збереження життя та здоров’я членів церкви.

Повідомляємо вам про те, що проведення Вечері Господньої ми змушені перенести на час після закінчення карантину. Це спричинено кількома факторами:
1. Ми не можемо збиратися у кількості понад 10 осіб в Домі Молитви, і то лише для забезпечення трансляції служінь.
2. Проїзд у громадському транспорті в місті значно обмежений, особливо після введення посилених мір карантину, тому більшість людей не мають можливості відвідати Дім Молитви.
3. Діти та родичі, які не є членами церкви, не дозволяють своїм рідним виходити за межі квартири чи будинку, щоб зберегти їх від зараження.
4. Ми не можемо робити Спомин для обмеженої кількості людей, а іншою частиною знехтувати оскільки Вечеря Господня передбачає участь всієї церкви.

Взявши до уваги вище перераховані обставини, просимо сприйняти це рішення з розумінням та повагою один до одного. Дбаючи про вас, ми діємо на випередження та збереження членів церкви від захворювання, та від нарікання від зовнішніх. Дякуємо за розуміння. Закликаємо церкву до молитви про Боже керівництво, Його захист та благословення.

«Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою. І мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі» (Фил. 6:4-6).

Від імені Церковної Ради,
З молитвою про вас,
Служителі церкви «Дім Євангелія»

Центральна вінницька церква євангельських християн-баптистів "Дім Євангелія"

Вінниця, 21036, вул. Максимовича, 3а
Телефон: +38(0432)69-69-53
E-mail: baptist.vn.ua@gmail.com
domevangelii@gmail.com

 

Наші богослужіння проходять:
неділя - 10:00 та 17:00;
середа - 18:00;
субота - 10:00 (жіноче молитовне).
Більше служінь>>>

 

Приєднуйтеся до нас в соцмережах:
Facebook
Viber
Instagram
Twitter
Youtube
Telegram