Понеділок 18 березня 2019
І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали (Дiї.4:12)

Архів оголошень і анонсів

Просимо відповісти на питання з приводу музичного служіння нашої церкви

Просимо всіх, хто знайомий з нашою церквою, дати відповідь на питання з приводу музичного служіння нашої церкви.

Опитування знаходиться за цим посиланням: https://goo.gl/forms/ojurU0QzRnnBim912

Запрошуємо на сімейну зустріч на тему "Прощення"

Сімейна зустріч на тему ''Прощення''

В неділю, 10 березня 2019 року, відбудеться тематична сімейна зустріч, яка проходитиме під час вечірнього зібрання. Тема: "Прощення". Початок о 17:00.

Проповідник - Олександр Савич (керівник програми "Пасторське служіння" в Українській баптистській теологічній семінарії).

Запрошуються брати і сестри зі всіх вінницьких церков незалежно від сімейного стану. Також прохання запрошувати рідних і знайомих.

Моліться, будь-ласка, за проведення цього заходу.

Детальніше...

15 лютого відзначаємо свято Стрітення Господнього

В п'ятницю, 15 лютого 2019 року, наша церква відзначатиме християнське свято Стрітення Господнього. У зв'язку з цим богослужіння з середи переноситься на п'ятницю.

Подія, яку згадуємо, записана в Євангелії від Луки, 2 розділ:

А коли - за Законом Мойсея - минулися дні їхнього очищення, то до Єрусалиму принесли Ісуса, щоб поставити Його перед Господом, як у Законі Господнім написано: "Кожне дитя чоловічої статі, що розкриває утробу, має бути посвячене Господу", і щоб жертву скласти, як у Законі Господньому сказано, - "пару горличат або двоє голубенят".
І ото був в Єрусалимі один чоловік, йому ймення Семен, - людина праведна та благочестива, - що потіхи чекав для Ізраїля. І Святий Дух був на ньому. І від Духа Святого йому було звіщено смерти не бачити, перше ніж побачить Христа Господнього.
І Дух у храм припровадив його. І як внесли Дитину Ісуса батьки, щоб за Нього вчинити звичаєм законним, тоді взяв він на руки Його, хвалу Богу віддав та й промовив: "Нині відпускаєш раба Свого, Владико, за словом Твоїм із миром, бо побачили очі мої Спасіння Твоє, яке Ти приготував перед всіма народами, Світло на просвіту поганам і на славу народу Твого Ізраїля!"
І дивувалися батько Його й мати тим, що про Нього було розповіджене. А Семен їх поблагословив та й прорік до Марії, Його матері: "Ось призначений Цей багатьом на падіння й уставання в Ізраїлі, і на знак сперечання, - і меч душу прошиє самій же тобі, - щоб відкрились думки сердець багатьох!" Луки 2:22-35

26 січня відбудеться обласна сімейна конференція

обласна сімейна конференція 2019

В суботу, 26 січня 2019 року, відбудеться обласна сімейна конференція на тему: "Шлюб як заповіт". Спікер конференції - пастор київської церкви Омельчук Володимир.
Зустріч проходитиме з 10:00 до 16:00 з обідньою перервою та кава-брейками. Місце проведення: вул. Максимовича, 3а, велика зала. Прохання попередньо зареєструватися та внести кошти в сумі 120 грн з сімейної пари. Телефон для реєстрації: 0633516706 (Денис Болдирєв).

Попередній розклад конференції:
09:00 - 10:00 — реєстрація.
10:00 - 13:30 — перша частина.
13:30 -14:00 — обід.
14:00 - 16:00 — друга частина.

Відеотрансляції конференції не буде.

Детальніше...

19 січня відзначаємо свято Хрещення Господнього

В суботу, 19 січня 2019 року, наша церква відзначатиме свято Хрещення Господнього. У зв'язку з цим служіння з середи переноситься на суботу. В цей день відбудеться два богослужіння о 10:00 та о 18:00.
Подію, яку ми згадуємо, записали всі чотири євангелісти.

І сталося тими днями, - прийшов Ісус з Назарету Галілейського, і від Івана христився в Йордані. І зараз, коли Він виходив із води, то побачив Іван небо розкрите, і Духа, як голуба, що сходив на Нього. І голос із неба почувся: "Ти Син Мій Улюблений, що Я вподобав Його!" (Марка 1:9-11)