Архів оголошень і анонсів

8 вересня пройде тематичне сімейне служіння

В неділю, 8 вересня 2019 року, в нашій церкві пройде тематичне сімейне служіння на тему: "Релігія чи Євангелія в сім'ї".
Зустріч пройде під час вечірнього богослужіння, початок о 17:00.
Спікером буде Єлисей Пронін - пастор церкви "Учні Ісуса Христа" у Львові.

Релігія чи Євангелія в сім'ї

19 серпня відзначаємо свято Преображення Господнього

В понеділок, 19 серпня 2019 року, наша церква відзначає християнське свято Преображення Господнього. У зв'язку з цим богослужіння з середи (21 серпня) переноситься на понеділок. В цей день відбудеться одне служіння о 18:00.

Подія, яку ми згадуємо, записана в трьох Євангеліях: Мф.17:1–9, Мк.9:1–9, Лк.9:28–36.

І сказав Ісус до народу: "Поправді кажу вам, що деякі з тут-о приявних не скуштують смерти, аж поки не бачитимуть Царства Божого, що прийшло воно в силі".
А через шість день забирає Ісус Петра, і Якова, і Івана, та й веде їх осібно на гору високу самих. І Він переобразивсь перед ними. І стала одежа Його осяйна, дуже біла, як сніг, якої білильник не зміг би так вибілити на землі! І з'явивсь їм Ілля та Мойсей, і розмовляли з Ісусом.
І озвався Петро та й сказав до Ісуса: "Учителю, добре бути нам тут! Поставмо ж собі три шатрі: для Тебе одне, і одне для Мойсея, і одне для Іллі"... Бо не знав, що казати, бо були перелякані.
Та хмара ось їх заслонила, і голос почувся із хмари: "Це Син Мій Улюблений, - Його слухайтеся!" І зараз, звівши очі свої, вони вже нікого з собою не бачили, крім Самого Ісуса. А коли з гори сходили, Він їм наказав, щоб нікому того не казали, що бачили, аж поки Син Людський із мертвих воскресне. (Євангеліє від Марка 9:1–9)

Центральна вінницька церква євангельських християн-баптистів "Дім Євангелія"

Вінниця, 21036, вул. Максимовича, 3а
Телефон: +38(0432)69-69-53
E-mail: baptist.vn.ua@gmail.com
domevangelii@gmail.com

 

Наші богослужіння проходять:
неділя - 10:00 та 17:00;
середа - 18:00;
субота - 10:00 (жіноче молитовне).
Більше служінь>>>

 

Приєднуйтеся до нас в соцмережах:
Facebook
Viber
Instagram
Twitter
Youtube
Telegram