Архів оголошень і анонсів

28 квітня святкуємо Пасху

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

28 та 29 квітня 2019 року наша церква святкує Пасху - найбільше християнське свято! Завдяки смерті та воскресінню Ісуса Христа ми отримуємо прощення та вічне життя з Богом. Божий Син прощає будь-якого грішника, який щиро розкаюється у своїх гріхах і приймає Його у своє серце.
У зв'язку з Великоднем в нашій церкві відбудуться зміни в розкладі богослужінь:
Неділя: з 8:00 і з 17:00.
Понеділок: з 10:00 і з 17:00.
В середу (1 травня) богослужіння не буде.

Всі євангелісти в останніх своїх розділах розповідають про воскресіння Ісуса Христа:

А дня першого в тижні прийшли вони рано вранці до гробу, несучи наготовані пахощі, та й застали, що камінь від гробу відвалений був. А ввійшовши, вони не знайшли тіла Господа Ісуса.
І коли вони були здивовані цим, ось два мужі в одежах блискучих з'явились при них. А коли налякались вони й посхиляли обличчя до землі, ті сказали до них: "Чого ви шукаєте Живого між мертвими? Нема Його тут, бо воскрес! Пригадайте собі, як Він вам говорив, коли ще перебував в Галілеї. Він казав: "Сину Людському треба бути виданому до рук грішних людей, і розп'ятому бути, і воскреснути третього дня."
І згадали вони ті слова Його! А вернувшись від гробу, про все те сповістили Одинадцятьох та всіх інших... Євангелія від Луки 24:1-9

В четвер, 25 квітня, відзначаємо Страсний четвер

В четвер, 25 квітня 2019 року, наша церква буде згадувати подію, коли Ісус Христос був побитий і обпльований в Синедріоні. Ця  історія відбулася після того, як Ісус дав заповідь про хліб і вино, а також зазнав страждання в Гефсиманському саду. У народі цей четвер називають Страсним. У вечірньому богослужінні, яке розпочнеться о 18:00, буде звершена Вечеря Господня. В середу, 4 квітня, богослужіння не буде.

Детальніше про цю подію можна прочитати в 22-му розділі Євангелія від Луки:

Центральна вінницька церква євангельських християн-баптистів "Дім Євангелія"

Вінниця, 21036, вул. Максимовича, 3а
Телефон: +38(0432)69-69-53
E-mail: baptist.vn.ua@gmail.com
domevangelii@gmail.com

 

Наші богослужіння проходять:
неділя - 10:00 та 17:00;
середа - 18:00;
субота - 10:00 (жіноче молитовне).
Більше служінь>>>

 

Приєднуйтеся до нас в соцмережах:
Facebook
Viber
Instagram
Twitter
Youtube
Telegram