В неділю, 13 листопада 2016 року, у всіх баптистських церквах Вінниці пройшли тематичні служіння, метою яких було нагадати християнам про одну з найголовніших місій віруючих: "Чиста й непорочна побожність перед Богом і Отцем оця: зглянутися над сиротами та вдовицями в утисках їхніх, себе берегти чистим від світу. (Якова 1:27)"

У нашій церкві темі сирітства було присвячене все вечірнє богослужіння, яке провів заступник відповідального за служіння сиротам по міжнародним відносинам Вадим Дахненко. Секретар міжнародного служіння "Надія для сиріт" Сергій Полякевич прозвітував про результати роботи за 2016 рік. Мотивацією для допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, стала участь сімей-усиновителів: Володимира і Вікторії Рідних, Володимира і Надії Резмер.

Сім'ї поділилися своїм досвідом допомоги дітям, які так потребують любові і опіки дорослих, а також акцентували увагу християн на неможливості залишатися байдужим до проблеми сирітства в Україні. Кожен повинен робити те, що може, щоб жодна дитина не залишилася наодинці зі своїми проблемами!

Нагадаємо, щороку, в другу неділю листопада, християни України об'єднуються в молитві за дітей-сиріт.

Дивіться також:

Додати коментар