жіноча конференціяМир, радість, дружелюбність, любов, прощення — це лише частинка тієї благодаті, яку дарує нам Ісус Христос. Віруючі люди добре це знають і безмежно вдячні нашому Господу за такі чудові подарунки. Але чомусь часто ми тримаємо це в собі, наче дорогоцінний скарб, і не бажаємо ні з ким ділитися. Є багато причин, чому ми так чинимо, але потрібно також пам'ятати й про те, що розповсюдження Євангелії є основним дорученням, яке залишив нам Ісус Христос. “Отримуєш, щоб віддавати” - саме такою була назва жіночої конференції, яка відбулася в суботу, 9 березня, в церкві “Дім Євангелія”.

У ролі основного доповідача виступив Андрій Кувшинкін, який розкрив тему індивідуального євангелізму. Брат взяв за основу Послання до Тита (Титу 3:1-9) та представив на розсуд сестер так званих 10 заповідей відносин з невіруючими людьми. Інколи християни мають мало чи зовсім не мають у своєму оточенні невіруючих друзів. Звичайно, нам комфортно знаходитися серед віруючих, ми зайняті служіннями та т.п. Але так важливо дійсно мати скорботу по тих людях, які гинуть і намагатися донести їм благу звістку. Крім цікавого та корисного матеріалу, Андрій Кувшинкін відразу дав практичне завдання: почати молитися та цікавитися життям невіруючої знайомої людини, яка дійсно нам небайдужа.

Після лекції сестрички мали змогу поспілкуватися в форматі малої групи, де також зробили поробку, призначену саме для невіруючих знайомих.