молитовне спілкування«Він тепер молиться» (Дії 9:11). Таке свідоцтво про Савла, який увірував в Ісуса, почув учень, що проживав в Дамаску по імені Ананія, якому було доручено зцілити Савла від сліпоти, хрестити його і направити в служінні. На жаль, подібне свідоцтво не часто можна почути про сучасних християн, а тим більше про віруючу молодь. На фоні ліберального християнства, що розширює свої володіння, молитва для одних стає формальною традицією, а для інших - тяжкою ношею.

У суботу ввечері, 26 січня, християнська молодь м. Вінниця ділом довели, що молитва - це не суворий обов'язок, а потреба душі і поклик серця відродженого віруючого. Кілька десятків молодих людей зібралися у церкві ЄХБ «Дім Євангелія» на зустріч, яку організатори назвали дуже просто і змістовно: «Вечірня молитва». Після молитви благословення і часу прославлення молодь з живим інтересом почула роздуми на тему «Переваги життя з Богом», які представив пресвітер Петро Михальчук з церкви «Благовіст».

Після цього всі розділилися по малим групам (8-12 чоловік) і впродовж години могли продовжувати роздуми над словом Божим, а також молитися про духовні зміни відповідно тих настанов, які були представлені. Потім була перерва на спілкування за чаєм, після чого молодь знову повернулася в загальний зал, де була здійснена молитва один за одного. Тут всі розійшлися на маленькі групи (2-3 людини), щоб поділитися своїми потребами і підтримати один одного в особистих переживаннях.

Слідом за цим був час прославлення, потім знову молитва. Тепер уже за місіонерське служіння і за тих, хто присвятив себе Господу, як в Україні, так і за її межами. Були здійснені особливі молитви за родини, які організували дитячі будинки сімейного типу, і, взявши під свою опіку дітей, стикаються тепер з різними бюрократичними труднощами. Молилися також за підполковника запасу Василя Хіміча, який присвятив себе в служінні військовослужбовцям; тепер брат Василь клопоче про прийняття Закону про капеланство у військових частинах України. Була також особлива молитва про місіонерів, які здійснюють своє служіння серед забобонних і втягнутих у чаклунство племен в ПАР.

Близько чотирьох годин пролетіли «на одному диханні», прийшов час прощання. Залишилися тільки добрі спогади про молодих, сучасних християн, які потрапляють під ту ж характеристику, яка була дана Господом Апостолу Павлу після його звернення «Вони тепер моляться». І, звичайно ж, залишилася молитва. Молитва, яка відкриває небо для людини і несе з собою не тільки духовну силу для служіння і боротьби з гріхом, але й насолоду, і стан нескінченного щастя в спілкуванні з Господом.

Джерело: http://bchurch.info/?p=2301

Коментарі  

# Иван 31.01.2013, 23:01
Эта статья ободряет! Действительно эта вечерняя молитва была благословенной. МОжно было пообщаться на библейские темы, помолиться, послушать проповедь. Мне нравятся наши молитвенные вечера.
Пастор однако неплохую статью напечатал за ночь (на проповеди в воскресение утром он помое-му сказал что ночью не спал а публиковал эту статью на сайте своей церкви). Пусть Бог благословит брата.