Свято РіздваМабуть, не знайдеться такої людини, а тим більше дитини, яка б не любила отримувати подарунки. Але не меншою радістю є дарувати щастя іншому, готуючи сюрпризи. Тому у різдвяні дні так приємно показати свою любов іншому, проявляючи милосердя та добро. Таку ідею запропонували слухачам на дитячій євангелізації, яка відбулася в суботу, 29 грудня. Тобто, зі слів учасників сценки, глядачі зрозуміли, що ми можемо зробити щось приємне для бідних і тих, хто потребує допомоги. А цим самим зробимо приємне нашому Господу, прославляючи Його Ім'я та народження Ісуса Христа.

Вранці були присутні маленькі глядачі, зокрема, свято відвідали і дітки дошкільного віку, і учні 1-5 класів. А в обідню пору на Різдво завітали учні 6-9 класів. Усього активними учасниками стали більше півтисячі дітлахів.

Окрім різдвяної вистави та повчальних сценок, усі дітки були запрошені на другу частину свята в класи коледжу. Там вони мали змогу самостійно зробити різдвяну поробку, а ще вкотре почути євангельську звістку.

Просимо молитись за всіх присутніх на цьому служінні, щоб Господь посіяв у їхніх сердечках зернятко віри та любові. І вони могли стати Божими дітьми, спадкоємцями ласки нашого Спасителя Ісуса Христа.