У неділю, 8 липня, баптистські церкви Вінниці відвідала команда з благодійного фонду "Майбутнє дітям України" та місії "Агапе". Основний напрямок команди — служіння дітям-сиротам. Брати взяли участь у ранкових богослужіннях, де послужили проповідями Слова Божого та розповіли про свою місію. Команда також просить молитовної підтримки на велотур дітей-сиріт, який пройде містами України та фінішуватиме в місті Вінниці. Аудіозапис богослужіння з церкви "Дім Євангелія" можна прослухати тут.

Міжнародний велотур "Відкрий серце для сиріт" стартує 5 серпня 2012 року з м. Чернівці, основними учасниками туру є діти-сироти. У велотурі братиме участь відомий співак, автор і виконавець Вадим Дахненко.

Головною метою велотуру є мотивація українських сімей, щоб вони не тільки звернули увагу на дітей-сиріт, але й прийняли конкретні дії в житті кожної дитини-сироти.

Учасники велотуру прагнуть, щоб український народ, а особливо християни, почули заклик Бога: "захисти сироту". "Чиста й непорочна побожність перед Богом і Отцем є те, щоб побачити те, сиріт і вдів в утисках, себе берегти чистим від світу" (Як.1: 27).

Маршрут велотуру:
5 серпня старт з м. Чернівці
6 серпня - м. Недобоївці
7 серпня - м. Хотин
8 серпня - м. Кам'янець-Подільський
9 серпня - м. Дунаївці
10 серпня - м. Хмельницький
11 серпня - м. Старокостянтинів
12 серпня - м. Полонне
13 серпня - м. Хмільник
14 серпня - м. Вінниця, фініш

У вересні 2012 року планується продовження велотуру по містам Республіки Білорусь.

Програма велотуру включатиме:
- Прес-конференції.
- «Круглі столи».
- Зустрічі з місцевою владою.
- Відвідування дитячих будинків.
- Відвідування дітей-сиріт.
- Програма для дітей о 17:00 (ігри, вікторини, нагородження переможців).
- Музична програма і свідоцтво дітей о 19:00.
- Інформація щодо ситуації сирітства в Україні.
- Заклик до рішень.

У Вінниці програма буде проходити 14 серпня на центральній площі міста о 17:00 (детальна інформація про місце з'явиться тут пізніше).

Цього року учасниками будуть і білоруські діти-сироти та їхні батьки, щоб перейняти досвід такої ідеї для проведення аналогічного велотуру на території Білорусі.

Докладніше про велотур: www.mdukraine.com

Міжнародний велотур Відкрий серце для сиріт

Додати коментар