Відкрий серце для сиріт

У Вінниці фінішував велопробіг "Відкрий серце для сиріт", в якому брали участь діти-сироти та їх прийомні батьки. Акція проходила протягом 10 днів у трьох областях України. Наше місто стало останнім з 10, якими проїхали велосипедисти. У вівторок, 14 серпня, о 13:00 на в'їзді в місто 40 учасників велотуру зустріла вінницька група велосипедистів, служителі та пастора, після чого всі разом у супроводі ДАІ поїхали в центральну церкву ЄХБ "Дім Євангелія". Там учасників велотуру зустрів пастор Бончук Анатолій, який звершив молитву подяку.

Після обіду організатори велопробігу зустрілися в міській раді з заступником Вінницького міського голови Валентиною Балицькою та начальником служби у справах дітей Людмилою Шафранською. Вони обговорили тему сирітства та долю вінницьких дітей-сиріт, яких у місцевих інтернатах перебуває більше 100-а чоловік. А з 356 дітей-сиріт, які сьогодні перебувають на обліку, 244 дитини вже знаходиться в закладах сімейного типу виховання. Також до кінця року планується створити у Вінниці ще п'ять прийомних сімей.

Не дивлячись на дощовий день, до вечора погода покращилася і в 17.00 відбулася дитяча програма біля Літнього театру, де діти взяли участь у спортивних іграх, естафетах. В кінці програми дітям була представлена ??наочна інформація про Бога і про спасіння через Ісуса Христа.

Велотур закінчився благодійною концертною програмою на Театральній площі, в якій взяли участь музиканти Дахненко Вадим, група "Благодать". Також зі сцени прозвучали свідчення дітей-сиріт. Головною метою програми було закликати вінницькі християнські сім'ї, щоб вони відкрили серця та будинки для дітей-сиріт. Програма, за традицією, була завершена молитвою, де учасники схилилися перед Отцем сиріт на коліна.

Додати коментар