У другий день Пасхи всі баптистські церкви Вінниці перенесли вечірні богослужіння у Центральний міський парк. Це була гарна можливість у піснях і в проповіді розповісти перехожим про справжнє значення воскресіння Ісуса Христа.

У музичній програмі взяли участь гурт "Благодать" і перший хор церкви "Дім Євангелія". Словом Божим поділився Мазур Іван Борисович, який пояснив справжню суть Пасхи та закликав слухачів не легковажити питанням спасіння своєї душі. Ведучий Осташко Олександр розповів про відзначення в Україні 500-річчя Реформації, а також який вона мала вплив на Європейські країни.

Прохання молитися за людей, які чули в парку Євангеліє. Щоб Дух Святий працював над їхніми серцями та вони могли примиритися з Богом.

 

 Дивіться також:

Додати коментар


Коментарі  
# Олекс К. 28.05.2017, 01:07
Сини Ізмаїла?
Відповісти
# Олекс К. 28.05.2017, 01:06
с. Галя на труді божому.
Відповісти
# Толик 23.04.2017, 09:55
Я все розумію, у вас там свято, і хочеться веселості.
Одне не розумію, якщо свято зв’язане із Богом, то чому ваші музичні гурти, і ваш хор виконують такі твори жахливі, взагалі не християнського мотиву...
Жаль, чесно жаль, що так вас багато, і ви це не розумієте.
Відповісти
# Олекс К. 28.05.2017, 01:04
Для підставних звинувачень, покажіть свою музичну освіту, досвід служіння, реальні співи за вашою участю тощо? А інакше це ваша надумана претензія.
Відповісти
# Alex 23.04.2017, 16:35
Мені прикро, що цей спів став для вас “каменем спотикання”. Хоча за історію Церкви музичне служіння не раз розділяло людей.
Ви назвали, що твори були не християнського мотиву. Приведіть, будь ласка, біблійні докази, якою насправді має бути християнська музика?
Взагалі то, Новий Заповіт наголошує тільки на словах в піснях, які мають будувати слухачів та прославляти Бога. А в Старому Заповіті можна було хвалити Бога в голосних оркестрах і навіть в танцях (Пс. 150:4).
Тому стиль християнської музики може залежати від історичного часу та місцевих традицій.
Ви яку церкву відвідуєте?
Відповісти