6 грудня 2013 року віруючі Австралії провели в останню путь Діану Францівну Карпов (Жадкевич), дочку засновника Вінницької церкви ЄХБ в 1917 році Франца Антоновича Жадкевича. Всього 46 днів не дожила покійна сестра в Господі до своїх 99 років життя.

Нелегкою була її земна доля. Народилася в Сибірі, куди в 1914 році царським урядом за проповідь Євангелія було вислано на 5 років батька. Разом з чоловіком добровільно на заслання пішла його дружина Катерина, маючи на руках 1,5 річного сина Валентина і вагітна Діаною. В часи репресій Франц Антонович був арештований органами НКВД і 17 грудня 1937 року розстріляний у Києві. Залишилася дружина та 4 дітей.

У воєнні роки сім’я перебралася до Польщі, а з 1949 року виїхала на постійне місце проживання до Австралії. Там Діана Францівна закінчила медичний університет і працювала за фахом. В 1982 році помер її чоловік.

1929 рік
2013 рік
Практично до останніх днів її життя, Господь давав сили та бадьорості – духовної і фізичної. Ще донедавна вона працювала бібліотекарем в місцевій євангельській церкві. Віримо, що тепер вона прославляє Господа, лицем до лиця в Його Небесному царстві. Закінчилася її земна путь, але вічною буде її небесна дорога.

Оскільки сім’я Жадкевич є частиною історії Вінницької церкви ЄХБ, то від імені нашого братства до Австралії був надісланий скорботний лист, який на похоронах зачитав пастор Микола Порубльов. Наводимо його зміст:

співчуття
Додати коментар