Жіночий табірБлизько 60 сестер відвідали жіночий табір-конференцію на тему "Цілеспрямована жінка", яка проходила з 26 по 28 липня в центральній церкві "Дім Євангелія". Впродовж трьох днів учасники табору ознайомилися з основними темами лекцій: "Пріоритети в житті жінки", "Дисциплінованість" і "Жити, незважаючи на обставини". Крім лекцій, жінки мали змогу обговорити ці важливі питання в колі своєї команди. Сестри ще раз нагадали для себе істину, що як для неодружених, так і для одружених на першому місці завжди повинен бути наш Господь. І якщо ми дійсно живемо з правильними пріоритетами в житті та маємо ціль, зможемо впевнено йти до її досягнення.

Учасникам не довелось сумувати, адже ранкове служіння завжди починалося з зарядки. Рухливі ігри, інтелектуальні завдання, сценки, виступи команд — усе це лише прикрашало служіння та не давало змоги сестрам ані хвилинки нудьгувати. Впродовж трьох днів жінки мали можливість відвідати гуртки: "Кулінарія", "Лікувальна фізкультура", "Духовні дари", "Перша допомога" та "Масаж". А ще сестри навчилися робити оригінальні поробки за допомогою кавових зерен.

Дивіться також:
Додати коментар


Коментарі  
# Татьяна 05.09.2011, 22:14
В нашей церкви есть инициативные молодые сестры, которые организовали лагерь. Желаем вам Божьих благословений и работников на Божьей ниве!
Відповісти
# Наталья 05.09.2011, 11:06
А кто проводил лагерь? Жаль, что у нас в Луганске нет подобного...наш и церкви по-засыпали...
Відповісти