Духовий оркестр з БрестуУ неділю на ранковому служінні нашу церкву відвідав духовий оркестр з міста Брест (Білорусь). Гості приїхали по запрошенню молодіжного хору, який у листопаді минулого року відвідав сусідню республіку. В оркестрі грають брати з двох брестських церков (по вул. Фортечній і церкви "Різдва").

Основною метою поїздки є бажання, щоб християнська музика досягала сердець і показала потребу кожної людини, розповів ведучий програми. Якщо хтось втомився у слідуванні за Господом або когось долають сумніви, переживання, бажання оркестрантів підбадьорити таких людей музикою. А для тих, у кого все добре та хто сміливо крокує з Христом - разом порадіти та прославили Бога! Білоруси виконали чимало відомих християнських творів, а на завершення програми Словом Божим поділився пастор їхньої церкви Павло Тупчик.

Після ранкового служіння гості разом із нашою молоддю відвідали визначні місця Вінниці. Ввечері оркестр взяв участь у служінні в церкві "Вефіль". Також були проведені дві молодіжні зустрічі: в суботу та неділю.

Дивіться також:
Додати коментар