Музичне служіння в церкві

Музичне служіння в церкві відіграє важливу роль: через псалми і пісні ми прославляємо Бога, молимося, навчаємо себе та інших, а також євангелізуємо. Дійсно, якщо виконавець і слухач розуміють зміст текстів, тоді спів рівносильний проповіді або молитві, інакше християнська музика перетворюється на концерт.

Навчайте та напоумляйте самих себе! Вдячно співайте у ваших серцях Господеві псалми, гімни, духовні пісні! (Кол. 3:16).

Загальний спів

Загальний спів є найважливішим музичним служінням в церкві. Це час загального поклоніння Богу, в якому бере участь все зібрання, люди різного покоління та різним музикальним слухом. У цей момент всі стають одним Тілом Христа. Загальний спів дає можливість не тільки проповідникам і хористам, а й кожному з присутніх бути учасником богослужіння. До речі, загальний спів практикувала група учнів на чолі з Христом (Мф. 26:30).

Хорове служіння

Більше 60 років тому у Вінниці був організований перший хор. На сьогодні у нашій церкві співають Господу п'ять хорів:

  • "Перший хор" (раніше називався "Перший молодіжний") - основний диригент Білокінний Олег. Співанки проходять щопонеділка та щочетверга о 19:00 у великому залі.
  • "Другий хор" - диригент Кись Ярослав. Співанки проходять щовівторка та щоп'ятниці о 19:00 у великому залі.
  • "Молодіжний хор" (раніше називався "Новий молодіжний") - основний диригент Пономарьов Валерій. Співанки проходять щовівторка та щоп'ятниці о 18:30 у малому залі.
  • "Жіночий хор" - диригент Коваленко Олександра Андріївна. Співанки проходять щочетверга о 17:00 та щонеділі о 16:00 в 11 кабінеті цокольного приміщення.
  • "Дитячий хор" - диригент Тананіна Тамара Вікторівна.

Перший хор
Перший хор
Перший хор
Другий хор
Другий хор
Другий хор
Молодіжний хор
Молодіжний хор
Молодіжний хор
Дитячий хор
Дитячий хор
Дитячий хор
Жіночий хор
Жіночий хор
Жіночий хор

Музичні гурти та виконавці

У церковних служіннях беруть участь колективи, які співають для Бога на служіннях, молодіжних спілкуваннях, конференціях, євангелізаціях, весіллях, таборах і т.д. Деякі гурти випустили свої студійні альбоми, їх можна повністю або частково прослухати та завантажити на сайті.

Найстарша група в церкві - "Призив", заснована на початку 80-х років минулого сторіччя. З недавнім складом вони випустили три студійні альбоми. Також у житті церкви беруть участь такі колективи: гурт "Via Gloria", Тріо Кукушкіни, гурт "Емануїл", дитячий гурт "Промені світанку", гурт "Левити", виконавці Дахненко Вадим, Коренчук Олег та інші.