Про церкву:

Наша церква офіційно розпочала проводити богослужіння на новому місці 21 липня 1996 року. До цього майже 30 років віруючі збиралися в Домі молитви по провулку Пугачова, 17. В 80-х роках старе приміщення вже не вміщувало всіх охочих і Господь дав бажання та можливість на зведення нової будівлі. Впродовж шести років брати і сестри з величезним ентузіазмом будували храм власними силами.

Безпосередньо у місті Вінниці перше служіння баптистів відбулося 7 квітня 1917 року в приміщенні державного банку (теперішня 19-а школа). Цю подію можна вважати виникненням баптистської церкви в нашому місті.

Серед всіх баптистських церков Вінниці "Дім Євангелія" по вул. Максимовича, 3а є найбільшою. З неї утворилося три дочірні церкви: "Благодать", "Вефіль" і "Фіміам". На сьогоднішній день обрані чотири пастори: Вузій Володимир Михайлович, Бончук Анатолій Михайлович, Браславський Віктор Васильович та Мамчуров Володимир Ігорович (на випробувальному терміні).

Місцева церква євангельських християн-баптистів "Дім Євангелія":

  • Місцева церква - є видимим зібран­ням народжених згори людей, які знаходяться в одній місцевості, об'єднані однією вірою на підставі Слова Божого і є складовою частиною Вселенської Церкви. Детальніше...
  • Євангельські - тобто ті, які живуть за Євангелієм, яке є Словом Божим. Воно для нас авторитет, Їм ми керуємося в особистому житті та житті церкви.
  • Християни - послідовники Ісуса Христа (так вперше стали називати послідовників Христа в першому столітті).
  • Баптисти - ця назва походить від грецького слова Βάπτισμα (баптізо), що означає занурення, рівнозначне українському слову хрещення. Баптисти - це люди, хрещені по вірі в Христа в дорослому віці.
  • Дім Євангелія - назва місцевої церкви для відмінності від інших баптистських церков міста.

Наші богослужіння проходять:

  • неділя - 10:00 та 17:00;
  • середа - 18:00.

Молитовні зустрічі:

  • вівторок о 10:00;
  • субота о 10:00 - жіноча молитва.

Наша адреса: Україна, 21036, м. Вінниця, вул. Максимовича, 5 (карта)
Телефон: +38 (098) 370-63-55
Медіа відділ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Секретар: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.