Понеділок, 06 червня 2022 12:14

Блог про блоги

Автор
Оцінити статтю
(2 голоси)
Блог про блоги Блог про блоги

Вітання усім Вам, дорогі брати та сестри! Вітання вам від усієї команди медіа служіння. Промайнув перший місяць стартової, напруженої роботи з організації усіх процесів нашого медійного служіння. Воно, знаєте, як оте зерно пшениці, яке, лише нещодавно посіяне, впало в підготовлений ґрунт, почало проростати, і ледве-ледве пробилося тоненьким стебельцем з-під землі та тягнеться до сонечка, щоб проростати та зростати. Так і ми. Плоди нашої праці ще ледве видно, але робота триває. Але зараз ми не про медіа служіння, і точно не про агрономію. «То ж про що ти, авторе?» - запитаєте ви.

Сьогодні ми раді презентувати окремий вид нашого (і не тільки) спілкування з вами. Зараз нікого не здивуєш словом «блог». Та й ми не збиралися. Про всяк випадок нагадаю, що «блог» з англійської означає «щоденник» або «журнал». Тобто майданчик, де автор може ділитися з читачами або глядачами інформацією. Цікавим є той факт, що і на сторінках Біблії можна знайти умовних «блогерів». Щоправда, автори це робили у формі наказів (царі) та листів (апостоли). Тож, форми змінюються, але зміст той самий – поділитися інформацією для більш широкого кола людей.

На жаль, поки що і здебільшого, вся інформація подається в текстовому форматі. Але є й хороша новина. Авторів буде багато. Тобто, ви зможете читати думки та враження багатьох людей, різних братів та сестер. Блоги будуть, або можуть бути, двох напрямків: персональні та тематичні. З першим видом все зрозуміло: один автор (персона) ділиться тим, чим хотів би поділитися з Вами. З тематичними теж більш-менш ясно, але коротко поясню. На нашому сайті з’явиться тематичний блог під назвою «фронтовий». І в ньому різні брати, які нині боронять нашу країну від загарбника в лавах Збройних Сил України, будуть ділитися своїми переживаннями, думками та побажаннями для кожного з нас. Цікаво? Цікаво. Корисно? На всі 100%. Таким чином, ми станемо трохи ріднішими, трішечки ближчими один до одного. Бо брат зможе передати свій біль, свої емоції, свої думки, а ми зможемо підтримати його в молитві. Бо він там ризикує життям, а вдома на нього чекають рідні. Бережи, Боже, нашу Україну, і її захисників!

Окрім фронтового журналу, будуть й інші. Пасторський, молодіжний, місіонерський тощо. Надіємось, молимось, і прикладемо усіх зусиль, щоб вам було цікаво читати блоги. І дуже бажаємо чути ваші відгуки у вигляді коментарів. Давайте ділитись думками, друзі! Благослови нас усіх Господь!

Прочитали 279 раз Останні зміни Понеділок, 27 червня 2022 15:26
Більше в цій категорії: Сергій: війна на власні очі »