Середа 16 січня 2019
Бог повищив Ісуса Христа, та дав Йому Ім'я, що вище над кожне ім'я, щоб перед Ісусовим Ім'ям вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних, і щоб кожен язик визнавав: Ісус Христос то Господь, на славу Бога Отця! (Фил.2:9-11)

Біблія

У Біблії розповідається про Божий задум, стан, в якому перебуває людина, шлях спасіння, загибель грішників і радість віруючих. Доктрини Біблії святі, її заповіді обов'язкові, судження незмінні і все сказане в ній - істина. Читайте Біблію, щоб придбати мудрість, вірте Біблії заради свого спасіння і свято живіть відповідно до неї.

Центральною фігурою Біблії є Ісус Христос. Біблія дарована нам для нашого блага і слави Божої. Біблія повинна наповнювати нашу пам'ять, правити в нашому серці і направляти нас на шлях істини. Читайте Біблію вдумливо, часто, молитовно. Біблія дарована нам в життя, вона буде розкрита в день суду. Біблія накладає на нас найвищу відповідальність. Невтомна праця на славу Божу буде винагороджена; той же, хто легковажно ставиться до священних слів Біблії, підпаде під осуд.


Якщо ви знайшли на сайті помилку, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Система Orphus