7 липня відбудеться святе водне хрещення

хрещенняУ неділю, 1 липня 2019 року, в нашій церкві відбудеться святе водне хрещення. В цей день буде лише одне служіння, яке розпочнеться о 9:00. Перша частина проходитиме на вулиці біля баптистерія, друга частина з хліболаманням - в Домі молитви і розпочнеться приблизно о 10:00.

Для тих, хто буде приймати хрещення, потрібно в неділю прийти о 8:00, щоб переодягнутися.

Прохання молитися за цьогорічне хрещення, щоб всі брати і сестри залишились вірними Господу до кінця свого життя!

Новозавітня постанова - хрещення по вірі

Хрещення - це заповідь Госпо­да нашого Ісуса Христа, яку встановлено для тих, хто навернувся від своїх гріхів, увірував в Ісуса Христа як особистого Спасителя, отримав народження згори, і є актом їхнього послуху Богові та засвідченням своєї віри для оточуючих (Мт 28:19).

Хрещення по вірі є зовнішнім знаком, який сим­волізує смерть віруючого для гріха і його воскресіння з Христом для нового життя (Рим. 6:3-11; Гал. 3:27).

Хрещення по вірі звершується служителями Церкви через повне занурення у воду людей, які в дорослому віці свідомо визнають свою віру в Ісуса Христа як у свого особистого Спасителя і Бога, були навчені у Церкві основ віри і дотримуються заповідей Слова Божого у практичному житті (Мр 16:16; Дії 2:41; 8:36-38; 1Пет. 3:21).