Бог повищив Ісуса Христа, та дав Йому Ім'я, що вище над кожне ім'я, щоб перед Ісусовим Ім'ям вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних, і щоб кожен язик визнавав: Ісус Христос то Господь, на славу Бога Отця! (Фил.2:9-11)

Молодіжні спортивні зустрічі

Тенісні зустрічі

У нашій церкві відкритий тенісний зал, де християнська молодь проводить своє дозвілля (у літній період замість тенісу працює волейбольний майданчик). Також на спортивний відпочинок запрошуються ті, хто не відвідує Дім молитви. Крім настільного тенісу можна пограти в шашки, шахи або просто поспілкуватися.

Якщо у вас є друзі, які не знайомі з Господом, приходьте разом з ними на ці зустрічі!

Час проведення:
  • Понеділок, четвер, субота з 18:00.
Місце проведення:
  • вул. Максимовича 3а, аудиторія №9 біблійного коледжу (цокольний поверх).

Дивіться також фотографії: "Відкриття тенісного залу".

Волейбольні зустрічі

Під час літніх канікул замість тенісних зустрічей проходять волейбольні зустрічі. Волейбольний майданчик розташований за будівлею біблійного коледжу. Запрошуються всі бажаючі!

Примітка. Точні дати початку тенісних і волейбольних зустрічей, а також зміни у часах проведення зазвичай анонсуються. З усіма питаннями звертайтесь до Миколи Калінчика.

Тенісний зал Волейбол

Коментарі  

 
# Дима 17.01.2012, 23:04
Володимир, Навіки Слава!!!
Сестри також у нас мають чудову можливість грати в тенніс. Також у нас можна пограти в шахи, шашки, інші ігри і гарно поспілкуватися за чашечкою чаю і просто весело провести час. Наші двері відкриті для всіх, як для зустрічей так і для змагань. Запрошуємо і раді будем познаьомитись.. .Субота на 18:00
 
 
# Володимир 15.01.2012, 10:04
Слава Ісусу Христу?
А сестри в вас грають теніс, якщо ні, то хоч щось грають? Бо в мене є кілька дівчат, яких би я хотів кудись завести на товариську зустріч або на змагання. Чи можна іншим приїжджати на ваші змагання (я з Хмельницької обл.)?
 

Якщо ви знайшли на сайті помилку, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Система Orphus