Чи варто роздумувати перед одруженням та які запитання слід задати один одному, - саме про це йшла мова на обласній молодіжній конференції в суботу, 15 березня. Оскільки темою заходу була "Підготовка до шлюбу", виступаючі радили учасникам звернути увагу на різні аспекти перед одруженням. Зі вступним словом давав корисні поради для молоді обласний пресвітер Леонід Петрович Почапський. А пастор церкви "Голгофа" з м. Луцьк Олександр Савич запропонував на розгляд братів і сестер п'ять питань, які потрібно задати собі перед заручинами.

Зокрема, майбутня сім'я повинна задати один одному наступні запитання:
  1. Чи є ви обоє християни (чи молитесь, щоб ваша половинка любила Бога більше за вас)?
  2. Чи є у вас досвід вирішення проблем через Біблію?
  3. Чи йдете ви в одному напрямку (чи готові залишити батьків і приліпитись)?
  4. Що про ваші стосунки думають люди, які вас знають (чи готові приймати поради людей, думки яких є для вас важливі)?
  5. Чи хочете ви одружитись на цій людині (чи готові приймати її такою, яка вона є)?

Цього разу традиційне знайомство було замінено виступом кожної делегації. Зокрема, потрібно було озвучити один пункт, який, на їхню думку, необхідний для підготовки до шлюбу. Серед умов: не повторювати слів Леоніда Петровича та інших делегацій. Близько 20 делегацій, які приїхали на конференцію, легко виконали це завдання. Музичне наповнення забезпечила група "Призыв". Ведучий - Олександр Осташко.

Матеріал є також корисним і для одружених, щоб перевірити свої цілі та відносини в шлюбі. А також для батьків, щоб підготувати своїх дітей до одруження.

Дивіться також:
Додати коментар