медичний центр МилосердяВінницький християнський медичний центр «Милосердя», який працює при нашій церкві з 1-го жовтня по 1-е листопада провів інформаційно-освітній захід «Стоп інсульт 2012».

Програма заходу включала інформаційно-освітній та лікувально-діагностичний блоки, в ході яких кожен учасник мав змогу пройти безкоштовне медичне обстеження, отримати відповідну консультацію, прослухати тематичну підбірку лекцій та почути істинні глибини Слова Божого від духовного консультанта.

Інформаційно-освітній захід був проведений з метою підвищення культурно-освітнього рівня населення в сфері медико-профілактичних та лікувально-діагностичних заходів і сприяння формування позитивного комплаєнсу у системі лікар-пацієнт. Особлива увага зверталася на небезпечні для життя наслідки артеріальної гіпертензії, покращення якості життя пацієнтів із даною патологією. А також приділялась увага навчанню системі заходів по профілактиці відповідних явищ, адекватній оцінці свого стану та етапності лікування.

Під час заходу лабораторне та ЕКГ обстеження пройшли близько 250 людей. Отримали консультацію лікаря-терапевта близько 300 осіб. Прослухали тематичні лекції – 60 чоловік.