“Рятуй взятих на смерть”!

Із радістю повідомляємо, що Центральна Церква “Дім Євангелія” за підтримки міжнародної організації “Місія в Україну” розпочала нове жіноче служіння проти абортів. Служіння одностайно підтримали усі церкви м. Вінниці та церкви Вінницької області. Служіння “Збережи життя” носить організований характер, це юридично зареєстрована організація. Саме цей аспект надає можливість втілити багаторічну мрію християн про офіційну можливість проводити християнські уроки з підлітками в школах, коледжах, ПТУ, університетах.

Своїми діями ми намагаємось впливати на свідомість і мораль у суспільстві. Адже найбільша частка абортів припадає на підлітків і діти стають заручниками повсюдної пропаганди розбещеності. На жаль, саме діти, на сьогодні є головними носіями і розповсюджувачами жахливих статевих хвороб, наркоманії. Що ми можемо зробити? Найперше – донести істину, що сексуальна розпуста – це гріх, що аборт – це вбивство. Яким чином ми це робимо? В арсеналі служіння п’ять чудових уроків про наслідки так званої “свободи сексу”. Ці уроки волонтери служіння викладають у школах, ліцеях, коледжах, ПТУ. Наприкінці занять підлітки самостійно роблять висновок, що статеві стосунки можливі тільки в шлюбі!

Інший важливий напрямок у служінні – це робота християн із жінками, які вирішили зробити аборт. Це – збереження життя ненародженої дитини. (За неофіційною статистикою, за роки незалежності було позбавлено життя шляхом абортів 30 млн. чоловік. А на сьогодні населення України – 43 млн.) Яким чином ми працюємо із жінками? Найперше – за офіційною згодою влади. Отримуємо дозволи, навчаємо волонтерів для проведення бесід із жінками, які опинились у кризовій вагітності. Найчастіше – це розгублені, понівечені душі, які не знають, як вірно вчинити у даній ситуації!

Та тільки християни знають вірну відповідь, коли на вагах життя і смерть! Саме християни стають в проломі за наших дітей, за наше майбутнє! Жінка приймає рішення зберегти дитину самостійно, а наше завдання донести їй істину. Наша мета - зберегти життя і привести до Господа! Жінки, які зберегли дитину стають нашими друзями. Відчай і горе від безвиході змінює радість майбутнього материнства. Майбутні мами відвідуватимуть християнські групи, а народжені діти стануть новими членами Церков. Волонтери допомагають жінкам і фізично, і морально, і духовно.

text

“Рятуй взятих на смерть”! Врятувати взятих на смерть може кожен із вас! Ми чекаємо на відгук у серцях християн! Приєднуйтесь до нового унікального служіння! Ким ви можете бути у цьому служінні? Вчителями, консультантами жінок, розповсюджувачами реклами, водіями, викладачами молитовних груп, організаторами християнського відпочинку жінок, молитовними консультантами, душеопікунами, он-лайн помічниками, спонсорами! Ви можете не мати відповідної освіти, але якщо є бажання долучитись до благословенної справи спасіння приречених на смерть, приєднуйтесь до нашої команди! Ви можете наперед планувати свій час, який готові жертвувати на служіння. Це може бути 2 години на тиждень і 5-6 годин кожного дня. Служіння може діяти у кожному куточку Вінницької області! Ми готуємо волонтерів за спеціальною програмою. Молитви ваші – запорука успіху служіння! Маємо великий спротив на всіх рівнях! Просимо про постійну молитовну підтримку! Пам’ятаємо, що стоїмо на порозі Великої Божої Справи! Якщо Ви маєте інформацію про жінку, яка опинилась у кризовій вагітності та збирається позбутися дитини, направляйте її у наш центр.

 

Інформація про церкву

Центральна вінницька церква євангельських християн-баптистів "Дім Євангелія"

Вінниця, 21036, вул. Праведників Світу, 5 (колишня вул. Максимовича, 5)
Телефон: +38 (098) 370-63-55
E-mail: baptist.vn.ua@gmail.com
domevangelii@gmail.com

 

Розклад богослужінь

Наші богослужіння проходять:
неділя - 10:00 та 17:00;
вівторок - 10:00 (молитовне)
середа - 18:00;
субота - 10:00 (жіноче молитовне).
Більше служінь>>>

 

Ми в соцмережах

Приєднуйтеся до нас в соцмережах:
Telegram
Viber
Youtube
Instagram
Facebook
Twitter

Пошук на сайті