Відкритий лист подяки для братів і сестер в діаспорі

Дорогі наші брати та сестри співвітчизники-вінничани в імміграції!

Щиро вітаю Вас любов’ю нашого Господа Ісуса Христа від імені всіх церков Вінницького Обласного Об’єднання.

Найперше хочу подякувати Вам за Вашу відданість та любов до Вашої історичної батьківщини – Вінниччини. Щиро дякую Вам за Ваші молитви, підтримку, служіння та посвяту нашому Господу Ісусу Христу. Я глибоко усвідомлюю той факт, що протягом багатьох років Ви не залишили, але підтримували і щиро продовжуєте підтримувати як Ваших рідних тут в Україні, так і їх служіння.

Щиро дякуємо Вам за підтримку різних проектів служіння, а саме: служіння Обласної місії; будівництво Молитовних Будинків; підтримка навчального процесу по підготовці нових служителів, місіонерів та благовісників у Вінницькому Біблійному Коледжі; допомога нашим місіонерам одягом та взуттям та підтримка їх служіння; допомога вдовам та сиротам, малозабезпеченим та хворим на операції та лікування; допомога дитячим притулкам та інтернатам; підтримка тих, хто втратили рідних; проведення євангелізаційних заходів; проведення літніх таборів; підтримка місіонерських проектів, таких як «Два хліба», тощо. Всі ці та багато інших видів служінь були б неможливими без Ваших молитов, активної участі та сприяння!

Напередодні Дня Подяки ми підносимо молитви вдячності Господу за Вас, Ваше служіння та за Ваші сім’ї. Ми високо цінуємо вашу посвяту, жертовність і вірність в служінні. Ми усвідомлюємо, що Ви робите все це не тому, що маєте матеріальний надлишок, а з великої любові до Господа, свого українського народу, та до церков, які залишаються рідними для кожного із Вас. Саме тому ми вдячні Вам за Вашу допомогу, за Ваші щирі та відкриті серця, за всебічне сприяння розвитку служіння на Вінниччині та в інших куточках України. Молимось, щоб Господь рясно благословив Вас, Ваші сім’ї, Ваших дітей і щедро віддав Вам та забезпечив всі Ваші потреби!

Користуючись нагодою, хочу звернутись до вас з особливим проханням. Від себе особисто та від церков Вінницького Обласного Об’єднання ЄХБ, хочу щиро попросити пробачення, за те, що в свій час деякі брати і сестри віднеслись з непорозумінням до Вашої імміграції за кордон. Щиро прошу вибачення за спричинені Вам образи, сердечний біль, та недобрі слова, які були сказані у Вашу адресу. Досить часто Вас не розуміли та недоброзичливо проводжали. Проте, сьогодні ми бачимо чудові плоди Вашого служіння та жертовності. Протягом всіх цих років Ви продовжуєте турбуватись, підтримувати, та благословляти нас. Дякуємо Вам за це!

«Я завсіди дякую Богові моєму, коли Вас згадую в молитвах своїх. Бо я чув про любов Вашу й віру, яку маєте до Господа Ісуса, і до всіх святих, щоб спільність віри Вашої діяльна була в пізнанні всякого добра, що в нас для Христа»
(Филим. 1:4-6)

З вдячністю та молитвою про Вас,
Старший пресвітер Вінницького Обласного Об’єднання Церков ЄХБ,
Володимир Вузій

Інформація про церкву

Центральна вінницька церква євангельських християн-баптистів "Дім Євангелія"

Вінниця, 21036, вул. Праведників Світу, 5 (колишня вул. Максимовича, 5)
Телефон: +38 (098) 370-63-55
E-mail: baptist.vn.ua@gmail.com
domevangelii@gmail.com

 

Розклад богослужінь

Наші богослужіння проходять:
неділя - 10:00 та 17:00;
вівторок - 10:00 (молитовне)
середа - 18:00;
субота - 10:00 (жіноче молитовне).
Більше служінь>>>

 

Ми в соцмережах

Приєднуйтеся до нас в соцмережах:
Telegram
Viber
Youtube
Instagram
Facebook
Twitter

Пошук на сайті