Музичне служіння в церкві

Музичне служіння в церкві відіграє важливу роль: через псалми і пісні ми прославляємо Бога, молимося, навчаємо себе та інших, а також євангелізуємо. Дійсно, якщо виконавець і слухач розуміють зміст текстів, тоді спів рівносильний проповіді або молитві, інакше християнська музика перетворюється на концерт.

Навчайте та напоумляйте самих себе! Вдячно співайте у ваших серцях Господеві псалми, гімни, духовні пісні! (Кол. 3:16).

Загальний спів

Загальний спів є найважливішим музичним служінням в церкві. Це час загального поклоніння Богу, в якому бере участь все зібрання, люди різного покоління та різним музикальним слухом. У цей момент всі стають одним Тілом Христа. Загальний спів дає можливість не тільки проповідникам і хористам, а й кожному з присутніх бути учасником богослужіння. До речі, загальний спів практикувала група учнів на чолі з Христом (Мф. 26:30).

Хорове служіння

Більше 60 років тому у Вінниці був організований перший хор. На сьогодні у нашій церкві співають Господу п'ять хорів:

  • "Перший хор" (раніше називався "Перший молодіжний") - основний диригент Білокінний Олег. Співанки проходять щопонеділка та щочетверга о 19:00 у великому залі.
  • "Другий хор" - диригент Кись Ярослав. Співанки проходять щовівторка та щоп'ятниці о 19:00 у великому залі.
  • "Молодіжний хор" (раніше називався "Новий молодіжний") - основний диригент Пономарьов Валерій. Співанки проходять щовівторка та щоп'ятниці о 18:30 у малому залі.
  • "Жіночий хор" - диригент Коваленко Олександра Андріївна. Співанки проходять щочетверга о 17:00 та щонеділі о 16:00 в 11 кабінеті цокольного приміщення.
  • "Дитячий хор" - диригент Тананіна Тамара Вікторівна.

{phocagallery view=category|categoryid=416|limitstart=0|limitcount=5|displayname=1|highslidedescription=2}

Музичні гурти та виконавці

У церковних служіннях беруть участь колективи, які співають для Бога на служіннях, молодіжних спілкуваннях, конференціях, євангелізаціях, весіллях, таборах і т.д. Деякі гурти випустили свої студійні альбоми, їх можна повністю або частково прослухати та завантажити на сайті.

Найстарша група в церкві - "Призив", заснована на початку 80-х років минулого сторіччя. З недавнім складом вони випустили три студійні альбоми. Також у житті церкви беруть участь такі колективи: гурт "Via Gloria", Тріо Кукушкіни, гурт "Емануїл", дитячий гурт "Промені світанку", гурт "Левити", виконавці Дахненко Вадим, Коренчук Олег та інші.

Інформація про церкву

Центральна вінницька церква євангельських християн-баптистів "Дім Євангелія"

Вінниця, 21036, вул. Праведників Світу, 5 (колишня вул. Максимовича, 5)
Телефон: +38 (098) 370-63-55
E-mail: baptist.vn.ua@gmail.com
domevangelii@gmail.com

 

Розклад богослужінь

Наші богослужіння проходять:
неділя - 10:00 та 17:00;
вівторок - 10:00 (молитовне)
середа - 18:00;
субота - 10:00 (жіноче молитовне).
Більше служінь>>>

 

Ми в соцмережах

Приєднуйтеся до нас в соцмережах:
Telegram
Viber
Youtube
Instagram
Facebook
Twitter

Пошук на сайті