Заочна біблійна школа ''Емаус''

Заочна біблійна школа "Еммаус" розпочала свою роботу в 1942 році. Зараз вона має понад 150 регіональних представництв, у яких навчаються студенти більш ніж з 100 країн світу, а курси переведені на 125 мов. Головна мета школи - допомога у вивченні Біблії в щоденному житті. Необхідна умова для успішного навчання - бажання вивчати Слово Боже.

Заочний курс «Еммаус» існує у Вінниці з 1993 року. З 2005 року в програму заочного вивчення Біблії увійшла дочірня програма для дітей з віковими категоріями: 4-6 років, 7-9 років, 10-12 років і 13-15 років. Зараз у центрі працює 24 інструктори по Вінницькій області. Діяльність центру розширюється вже по всій Україні завдяки християнській радіопрограмі «Живе джерело».

В даний час Вінницький центр переріс у Регіональний центр «Еммаус» - Вінниця. Тепер служіння «Еммаус» діє для дорослих і дітей у 10 областях України. Загалом навчається більше 1000 студентів. Крім того Вінницький центр має свій сайт в Інтернеті emaus.org.ua. Таким чином в даний час Біблію вивчають студенти з Європи, Ізраїлю та багатьох інших держав колишнього Радянського Союзу.

Заочна Біблійна школа існує для того, щоб кожен бажаючий, не маючи можливості навчатися на стаціонарі або виїжджати на сесії, міг отримати біблійну освіта за листуванням. Для цього висилається навчальний посібник, спеціально призначений для такого вивчення. Після освоєння матеріалу студент висилає виконану роботу для перевірки. Студент безпосередньо співпрацює з інструктором, який контролює, перевіряє, дисциплінує процес вивчення і освоєння матеріалу. На підставі результатів контрольних робіт приймається рішення про видачу сертифіката.

Курс заочної біблійної школи "Еммаус" призначений для того, щоб допомогти розібратися в основних питаннях Святого Письма і не відміняє особисте вивчення Біблії. Програма розрахована для новонавернених християн і тих, хто вперше займається вивченням Біблії. Курс складається з 26 навчальних посібників.

Програма школи не передбачає навчання традиціям якої-небудь конфесії. Ми готові співпрацювати з усіма, хто визнає богонадхненність і найвищий авторитет Біблії.

Навчання в школі безкоштовне. Видавництво навчальних курсів та їх розповсюдження здійснюється на пожертвування віруючих, при бажанні ви можете взяти на себе часткову або повну оплату поштових витрат.

Усього налічується 26 курсів: перші 7 - євангелізаційні, решта - духовно-повчальні. Нижче наведено список курсів:

1. Слово Боже
2. Божий слуга
3. Один Бог - один шлях
4. Народжений, щоб перемагати
5. Люди, що зустріли Господа
6. Йому немає рівних
7. Чому вчить Біблія
8. Апостол Петро і Церква
9. Післання до Римлян
10. У в'язниці, але з Ісусом
11. Уроки християнського життя
12. Путівник духовного росту
13. Короткий вступ до Біблії
14. Поховані хрещенням
15. Книга Діянь
16. Служіння Святого Духа
17. Біблійні підстави шлюбу
18. Післання до Галатів
19. Слово Твоє є істинна
20. Післання до Коринтян
21. Тимофію - Титу
22. Післання до Єфесян
23. Індивідуальне благовістя
24. Пророцтва Біблії
25. Вірно викладати Слово Істини
26. Христос полюбив Церкву

Координати школи: м. Вінниця, вул. Максимовича 3а, кабінет № 12, керівник Заїка Валентин Григорович

Дивіться також:

{jcomments off}

Інформація про церкву

Центральна вінницька церква євангельських християн-баптистів "Дім Євангелія"

Вінниця, 21036, вул. Праведників Світу, 5 (колишня вул. Максимовича, 5)
Телефон: +38 (098) 370-63-55
E-mail: baptist.vn.ua@gmail.com
domevangelii@gmail.com

 

Розклад богослужінь

Наші богослужіння проходять:
неділя - 10:00 та 17:00;
вівторок - 10:00 (молитовне)
середа - 18:00;
субота - 10:00 (жіноче молитовне).
Більше служінь>>>

 

Ми в соцмережах

Приєднуйтеся до нас в соцмережах:
Telegram
Viber
Youtube
Instagram
Facebook
Twitter

Пошук на сайті