Вінницький Регіональний Біблійний Коледж

На сьогоднішній день в коледжі відкрито такі факультети:

  1. Факультет підготовки служителів (програма «Церковно-місіонерське служіння»)
  2. Факультет «Бакалавр церковного служіння» (програма експозиційної проповіді)
  3. Факультет підготовки керівників молодіжного служіння

Головне завдання коледжу полягає в підготовці служителів для помісних церков (пасторів, дияконів, проповідників, лідерів молоді, та вчителів недільних шкіл), у чому наше об'єднання має велику потребу. Не менш важлива задача - підготувати нове покоління служителів для новостворених церков.

Історія коледжу

Вінницький Регіональний Біблійний Коледж був заснований при Вінницькому Обласному Об’єднанні церков Євангельських Християн-Баптистів у 1998 році. З цього ж року в коледжі почали навчатися студенти на факультетах підготовки служителів та християнської освіти. З 2000 року почав працювати факультет музичних служителів. У 2008 році відкрився факультет «Бакалавр церковного служіння», а в 2009 - факультет підготовки керівників молодіжного служіння.

За час існування Біблійного коледжу Бог допоміг підготовити та випустити більше 300 студентів. Більшість випускників задіяні в різноманітному служінні церков Вінницької області та різних куточків України. Випускниці Аліна Кулик і Ольга Любчак звершують місіонерське служіння в Казахстані. Знаменною подією в житті студентів та викладачів був перехід у новий навчальний корпус коледжу в 2008 році.

Цілі коледжу

  • навчити студентів правильно досліджувати та вірно передавати Слово Боже як членам церкви, так і неспасенним людям;
  • підготувати кваліфікованих служителів різної спеціалізації, які володіють певним рівнем біблійної, духовної та практичної підготовки;
  • заохочувати студентів і випускників до місіонерської праці та організації нових церков.

Для навчання в ВРБК студенти не залишають своє місце роботи та служіння в церкві. Тим, хто навчається, необхідно раз у місяць приїжджати до Вінниці на сесії, які тривають 3-4 дні. Іногородні мають можливість зупинитися в церковному готелі.

Навчальний процес в коледжі проходить по програмі, яка відповідає середній та базовій вищій богословській освіті. Ми молимось, щоб наш коледж був благословінням для церков нашої області, а служіння принесло ще більше слави Господу та сприяло розширенню меж Царства Божого на землі.

{phocagallery view=category|categoryid=205|imageid=1302} {phocagallery view=category|categoryid=26|imageid=219} {phocagallery view=category|categoryid=151|imageid=1024} {phocagallery view=category|categoryid=142|imageid=997}

Інформація про церкву

Центральна вінницька церква євангельських християн-баптистів "Дім Євангелія"

Вінниця, 21036, вул. Праведників Світу, 5 (колишня вул. Максимовича, 5)
Телефон: +38 (098) 370-63-55
E-mail: baptist.vn.ua@gmail.com
domevangelii@gmail.com

 

Розклад богослужінь

Наші богослужіння проходять:
неділя - 10:00 та 17:00;
вівторок - 10:00 (молитовне)
середа - 18:00;
субота - 10:00 (жіноче молитовне).
Більше служінь>>>

 

Ми в соцмережах

Приєднуйтеся до нас в соцмережах:
Telegram
Viber
Youtube
Instagram
Facebook
Twitter

Пошук на сайті