26 квітня 2017 року команда учнів і вчителів недільної школи відвідали школу-інтернат в с. Стара Прилука Турбівського району. Всього 35 дітей із трьох класів підготували Пасхальну програму для друзів, які не знають Христа. В інтернаті перебувають близько 120 учнів різного віку — від підготовчої до старшої груп.

Глядачі уважно дивилися виступ гостей, а тому мали змогу отримати призи за відповіді у вікторині. Вихованці недільної школи представили Воскресіння Христа в декламаціях, піснях, сценці. Учні інтернату подивилися відео пісочної анімації Воскреслого Спасителя та з задоволенням спостерігали на екрані сюжет, у якому діти недільної школи готували листівки для нових друзів.

У кінці заходу гості вручили подарунки дітям і викладачам, а також виразили бажання ще відвідати школу-інтернат. Приємно, що адміністрація закладу привітно налаштована на співпрацю, що в майбутньому дасть можливість організувати подібні поїздки. Слава Господу за можливість послужити, а також велика подяка всім, хто допомагав матеріально. Нехай Бог вас благословить!

 

Додати коментар