В суботу, 14 березня 2015 року, відбулася обласна молодіжна конференція. Головні питання, які розглядались на зустрічі: "Що таке святість і як нам, віруючим людям, досягти цієї святості?" Важливість цієї теми полягає в тому, що до святості закликає нас Слово Боже:

Дбайте про мир зі всіма і про святість, без якої ніхто не побачить Господа... Євреям 2:14
Бо воля Божа - освячення ваше... 1 Солунян 4:3

Практичні поради, які допоможуть християнину освячуватися, висвітлив у своїй проповіді викладач Ірпінської Біблійної Семінарії Петренко Євген Олександрович. Зокрема, він звернув увагу на три важливих дії: наслідування Ісусу Христу, вивчення Божого Слова та спілкування з віруючими, через які можна досягти святості.

{commedia sort=name|order=asc|artist=no}mp3/audio2/2015_03_14{/commedia}

У другій частині конференції вся молодь поділилася на 14 малих груп, у яких упродовж години брати та сестри обговорювати прослухану тему та ділилися власним духовним досвідом.

Після цього була представлена інформація про місіонерське служіння, яким поділився відповідальний за зовнішню місію нашого братства Роман Дячук зі своєю командою. Зокрема, вони розповіли про свою місіонерську поїздку до Єгипту в грудні 2014 року.

Додати коментар