Наша церква перебуває в молитві за Україну

Закликаємо всіх постійно перебувати в молитві за Україну!
Хроніка молитовного служіння за Україну в нашій церкві:

21 лютого — Нічна молитва за Україну
В п'ятницю, 21 лютого, майже 80 молодих братів і сестер взяли участь в нічному служінні, присвяченому молитві за мир в Україні. З 7 вечора до 7 ранку молодь молилась заступницькими молитвами за Україну, Вінницю та уряд. А також був спів, розбір Слова Божого та спілкування. Вночі молодь пройшла молитовною ходою навколо храму, виявляючи свої бажання Богу.

23 лютого — Тематичне богослужіння, присвячене молитві за Україну (аудіозапис)

З 9 березня — щоденні денні молитовні зустрічі на майдані
Наша церковна молитовна група вирішила щодня збиратись на майдані о 12:00 для спільної молитви до Господа та спілкування з перехожими.

З 10 березня — щоденні вечірні молитовні зустрічі на майдані
З понеділка розпочались зустрічі на майдані з ціллю молитися за мир в Україні. Щодня о 18:00 молодь збирається як для загальної, так і для молитви в малих групках. Також брати й сестри співають, роздають перехожим буклети з закликом до молитви.

10 та 11 березня — додаткові молитовні богослужіння
У понеділок і вівторок були проведені додаткові вечірні богослужіння, особливістю яких була велика кількість загальних молитов у храмі.

3 березня — День посту та молитви за Україну
В понеділок, 3 березня, наша церква домовилась перебувати в пості та молитві:
- за богошукання та пробудження українського народу: щоб у цих складних умовах люди зверталися до Бога і прислухалися до Його заповідей;
- за мир і злагоду між усіма жителями України;
- за стабілізацію ситуації в Автономній Республіці Крим;
- за недопущення військового протистояння в Автономній Республіці Крим;
- за майбутнє керівництво нашої держави – обрання богобоязливих посадовців на всіх рівнях, де не будуть знехтувані Божі закони;
- за представників теперішньої тимчасової влади, щоби вони були керовані нічим іншим, як мудрістю та страхом Божим.

16 березня — Загальнонаціональна молитва на майдані (фото)
У неділю, 16 березня, після ранкового богослужіння молодь нашої церкви пройшла молитовною ходою з церкви по вул. Хмельницьке Шосе на майдан, який знаходиться на площі Театральній. По дорозі приєдналися брати та сестри з церкви “Благодать”. О 13:00 молодь долучилась до тих, хто вже очікував на майдані. Розпочалась зустріч молитвою “Отче наш”, після чого всі присутні заспівали декілька християнських пісень. Далі всі розділилися на маленькі групки, в яких була можливість всім присутнім особисто помолитись. Далі маршрут був у Парк Козицького, де була продовжена молитовна програма, присвячена миру в Україні. Частина молоді була одягнена в жилетки яскравого кольору, з однієї сторони яких написано “БОГ Є ЛЮБОВ”, а з іншої - “МОЛИСЯ ЗА МИР В УКРАЇНІ”.

23 березня - "Молитовне Віче" на майдані

28 березня - Всесвітня нічна молитва за Україну
Молодь нашої церкви приєдналась до братів і сестер різних країн світу, щоб разом цілу ніч перебувати в молитві за мир в Україні.

30 березня - "Молитовне Віче" на майдані 6 квітня - "Молитовне Віче" на майдані 18 травня - "Молитовне Віче" на майдані

26 грудня - Нічна молитва за Україну

Додати коментар