Медичний центр29 вересня у Вінниці відбувся фестиваль присвячений міжнародному дню медика, участь в якому взяв благодійний християнський медичний центр "Милосердя", який працює при нашій церкві. "У сьогоденні нервової анорексії", саме так звучала тема, яку презентували місцеві медики-християни.

Мета даного заходу – спрямувати увагу людей на існуючій загрозі виникнення передумов розвитку нервової анорексії у нашому суспільстві та її активне поширення серед молодого покоління, що є основою майбутнього соціуму.

Під час акцій БХМЦ "Милосердя", була проведена робота по профілактиці негативних явищ в суспільстві, зокрема, консультативна та пояснювальна робота за відповідною тематикою. Усі бажаючі мали змогу навчитися розрахунку індексу маси тіла, вимірявши свої зріст та масу, і скориставшись наведеними таблицями зробити відповідні висновки; а також отримати інформацію з приводу етіології та симптоматики даної патології, її розповсюдженості в Україні та у світі. Особлива увага приверталася на небезпечні для життя та здоров'я наслідки, що виникають в результаті захворювання та необхідність дотримання загальних засад здорового способу життя. Надавалися корисні рекомендації для осіб, що увійшли до категорій дефіцитної чи надлишкової ваги, котрих було виявлено 10 та 6 чоловік, відповідно. Загальна кількість людей, що отримали належну тематичну інформацію - 130 чоловік.

Кожен учасник отримав інформаційний буклет та індивідуальну анкету із проведеними розрахунками, згідно визначених особистісних параметрів зросту і ваги, та узагальненням до отриманого результату.

Джерело: christian-doctors.org.ua