Духовий оркестр з КишиневаНедільні богослужіння, 25 березня, були по-особливому наповнені музикою. В ранковому служінні взяв участь духовий оркестр з церкви "Вефіль" (м. Кишинів, Молдова), у вечірньому - музичний виконавець Олександр Могила зі своєю сім'єю.

Протягом двох служінь Господь чудовим образом нагадував слухачам про можливість швидкої зустрічі з Творцем, яка може статися раптово з кількох причин. По-перше, підхоплення Церкви може відбутися в будь-який момент, - підкреслив на підставі 1 Сол. 4:13-18 брат з Кишинева Мейко Павло Іванович.

По-друге, швидка зустріч з Господом може статися і через важку хворобу, - на власному досвіді розповів ввечері гість Олександр Могила. Брат зараз вдруге бореться з важкою хвороб рак (на даний момент виконавець проходить черговий курс хіміотерапії) і одного разу вже був у передсмертному стані.

Тому, християнам потрібно завжди бути готовими з'явитися перед Богом! Не можна відкладати на потім важливі дії, наприклад, благовістя для родичів або друзів, примирення з кривдниками, служіння Богу та ближньому.

Дивіться також:
Додати коментар