Відбулася обласна конференція комітетів служіння (фото)

Понад 170 учасників прибуло на обласну конференцію комітетів служінь різних напрямків, яка пройшла в суботу, 30 березня 2019 року. Цього року обласною пасторською радою було затверджено 12 комітетів: комітет благовістя, дитячого та підліткового служіння, молодіжного служіння, сестринського служіння, сімейного служіння, соціального служінь, комітет зовнішньої місії, інформаційний комітет, музичний комітет, організація нових церков та комітет християнської освіти.

Привітальним словом і проповіддю Слова Божого поділився голова обласного об’єднання Вузій В.М. Також брати і сестри прослухали духовно-повчальну лекцію на тему «Дари Духа Святого», яку провів викладач та декан Вінницького Регіонального Біблійного Коледжу Бабій А.А.

Після загального зібрання учасники розійшлись по групах з головуючими комітетів, де були проведені бесіди стосовно подальшого розвитку та покращення служіння в помісних церквах та регіонах області. Після чого головуючі комітетів короткими виступами поділились своїм баченням в розвитку служінь у нашій області.

Подяка Богу за братів та сестер, які присвятили своє життя на служіння Йому. Будемо молитися, щоб Господь допоміг здійснювати працю Божу, нехай здійснюється воля Його.

Додати коментар