17 та 18 червня 2017 року Вінниця відзначала свято Реформації. У драмтеатрі ім. Садовського проходили зустрічі, де вінничани почули, що докорінно змінило церкву та суспільство в Європі п'ять століть тому.

В часи Середньовіччя більшість людей не мала доступу до Біблії на рідній мові. Користуючись цим, тодішня католицька церква проповідувала свої церковні догми. Серед них були такі, що не мали жодних біблійних основ. Зокрема, практикувались індульгенції, які заспокоювали людей та приносили гарний дохід церкві.

Реформатор Мартін Лютер, досліджуючи Біблію, побачив велику кількість зловживань. Він рішуче виступив проти церковних догм, написавши 95 тез та вивісивши їх до брами собору у Вітенберзі. Велика заслуга Мартіна Лютера в тому, що він організував переклад Біблії на німецьку мову.

Отримавши Писання на рідній мові, люди дізнались правдиву інформацію про те, як отримати вічне життя з Богом. Біблія говорить, що його неможливо заслужити своїми добрими справами! Спасіння дається через прийняття вірою Ісуса Христа. Жертви Господа було достатньо для спасіння душі.

У Вінниці зустрічі проводив доктор богослов'я Карл Броггі. В програмі взяли участь баптистські церкви Вінниці. Музичні твори виконували гурти "Призив" та "Віа Глорія" з центральної церкви "Дім Євангелія".

Відеозапис другої зустрічі: youtube.com/watch?v=DwbzW0BWb_0

Додати коментар