Олександр Андросюк

Олександр Андросюк

Четвер, 15 грудня 2022 20:07

Огляд медіаслужіння. Частина 1

Як правило, наприкінці року всі колективи (компанії, організації, церкви тощо) підбивають підсумки та розповідають про те, що встигли зробити за поточний рік. Схожим звітом бажаємо поділитися з вами по медіаслужінню нашої церкви. Також спішимо анонсувати, що в другій частині плануємо розповісти про медіакоманду, щоб ви знали, хто трудиться для вашої користі та за кого треба молитися, щоб ця важлива праця продовжувалася.

Всім привіт! Минулого тижня ми коротко розповіли про виникнення соціальних мереж та їх початковий розвиток. (baptist.vn.ua/blog/item/9-sotsmerezhi-ta-liudy-pochatok)
А сьогодні, як і обіцяли, поговоримо про їхню користь і шкоду для суспільства. Готові? Отже, топ-5 «плюсів» та «мінусів» сучасних інтернет-технологій.

П'ятниця, 01 липня 2022 17:52

Соцмережі та люди: початок

30 червня по всьому світі відзначають “день соціальних мереж”. Тож сьогодні мова в нашому блозі піде саме про них. За один раз таку велику тему не висвітлиш, тому зараз опублікуємо першу частину матеріалу.

Субота, 25 червня 2022 17:35

Що там по медіа?

Минуло трохи більше місяця з моменту презентації оновленого медіа служіння нашої церкви. Дехто, можливо, і забув, що такий напрям у нас є, а дехто (щиро на це сподіваюся) слідкує за тим, що нового з’являється на сторінках церкви «Дім Євангелії» у соціальних мережах. Сьогоднішній допис – про те, що ми встигли зробити за цей термін.

Понеділок, 06 червня 2022 12:14

Блог про блоги

Вітання усім Вам, дорогі брати та сестри! Вітання вам від усієї команди медіа служіння. Промайнув перший місяць стартової, напруженої роботи з організації усіх процесів нашого медійного служіння. Воно, знаєте, як оте зерно пшениці, яке, лише нещодавно посіяне, впало в підготовлений ґрунт, почало проростати, і ледве-ледве пробилося тоненьким стебельцем з-під землі та тягнеться до сонечка, щоб проростати та зростати. Так і ми. Плоди нашої праці ще ледве видно, але робота триває. Але зараз ми не про медіа служіння, і точно не про агрономію. «То ж про що ти, авторе?» - запитаєте ви.