15 лютого відзначаємо свято Стрітення Господнього

В суботу, 15 лютого 2020 року, наша церква відзначатиме християнське свято Стрітення Господнього. У зв'язку з цим богослужіння з середи переноситься на суботу. В цей день відбудеться лише одне богослужіння о 10:00.

Подія, яку згадуємо, записана в Євангелії від Луки, 2 розділ:

А коли - за Законом Мойсея - минулися дні їхнього очищення, то до Єрусалиму принесли Ісуса, щоб поставити Його перед Господом, як у Законі Господнім написано: "Кожне дитя чоловічої статі, що розкриває утробу, має бути посвячене Господу", і щоб жертву скласти, як у Законі Господньому сказано, - "пару горличат або двоє голубенят".
І ото був в Єрусалимі один чоловік, йому ймення Семен, - людина праведна та благочестива, - що потіхи чекав для Ізраїля. І Святий Дух був на ньому. І від Духа Святого йому було звіщено смерти не бачити, перше ніж побачить Христа Господнього.
І Дух у храм припровадив його. І як внесли Дитину Ісуса батьки, щоб за Нього вчинити звичаєм законним, тоді взяв він на руки Його, хвалу Богу віддав та й промовив: "Нині відпускаєш раба Свого, Владико, за словом Твоїм із миром, бо побачили очі мої Спасіння Твоє, яке Ти приготував перед всіма народами, Світло на просвіту поганам і на славу народу Твого Ізраїля!"
І дивувалися батько Його й мати тим, що про Нього було розповіджене. А Семен їх поблагословив та й прорік до Марії, Його матері: "Ось призначений Цей багатьом на падіння й уставання в Ізраїлі, і на знак сперечання, - і меч душу прошиє самій же тобі, - щоб відкрились думки сердець багатьох!" Луки 2:22-35